SWIX HS6 Liquid 120 ml, -6°C až -12°C

-20%
Výrobce Swix
Kód:  HS06L-12
Skladem:   1
SWIX HS06L je tekutý skluzný vosk ve spreji, který se používá buď samostatně nebo jako základ pro závodní vosky. Je speciálně vyvinutý pro chladné podmínky až do -12 ° C. Při teplotách nižších než -12°C jsou zpravidla výkonnější tradiční parafínové skluzné vosky. SWIX HS06L je všestranný vosk, je určen pro všechny druhy sněhů, ale nejlépe při vysoké vlhkosti.
623 Kč
779 Kč

SWIX HS6 Liquid 120 ml, -6°C až -12°C

SWIX HS06L je tekutý skluzný vosk ve spreji, který se používá buď samostatně nebo jako základ pro závodní vosky. Je speciálně vyvinutý pro chladné podmínky až do -12 ° C. Při teplotách nižších než -12°C jsou zpravidla výkonnější tradiční parafínové skluzné vosky. HS06L je všestranný vosk. Je určen pro všechny druhy sněhů, ale nejlépe při vysoké vlhkosti.

Nahrazuje CH6XL

HIGH SPEED LIQUIDY jsou skvělé tekuté skluzné vosky, které jsou velmi odolné a jednoduše se nanáší.
Byly vyvinuté ve spolupráci se Závodním servisem Swix a v testech prokázaly velmi dobré výsledky.
Doporučujeme amatérským závodníkům, nadšencům a rekreační lyžařům.

K dosažení očekáváných výsledků je nutné nechat tenkou vrstvu vosku po nastříkání na skluznici zcela zaschnout. Nanášejte v prostorách vytopených na více než 10°C, aby mohl vosk zaschnout a počkejte 15minut. Následně skluznici přeleštíte jemným modrým nylonovým kartáčem hranatým T0160B nebo oválným T0160O.

 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.