Věrnostní program

Registrací a dalšími nákupy uskutečněnými v našem e-shopu můžete využívat věrnostních slev na základě již uskutečněných a uhrazených objednávek.

Při opakovaných nákupech tak nakupujete za výhodnější ceny.

Výše slevy je automaticky stanovuje podle toho, za jakou celkovou částku jste již jako registrovaný zákazník nakoupil za posledních 12 měsíců.

Sleva se tedy vypočítávána pouze z objednávek, které nejsou starší než 12 měsíců a to po vyřízení a uhrazení objednávky. Samotné vytvoření objednávky nevytváří nárok na věrnostní slevy.

  • Od částky 3 000,-Kč je poskytována sleva 3 %
  • Od částky 15 000,-Kč je poskytována sleva 7 %
  • Od částky 50 000,-Kč je poskytována sleva 12 %

Protože se slevy sčítají se zlevněným zbožím na e-shopu, je nastavena maximální celková sleva omezena do výše 25%.

Výši aktuální slevy si můžete zkontrolovat po přihlášení: MŮJ ÚČET / Moje slevy. Výši slevy, dle výše uvedeného nastavení, uvidíte započítanou přímo ve svém košíku.

K uplatnění slevy je třeba, aby byl na e-shopu registrovaný zákazník přihlášen ke svému účtu v XCSPORT.cz ve chvíli, kdy objednávku zadává. Pokud není, slevu nezíská - slevy nepřihlášených uživatelů nelze načíst zpětně. 

* REGISTROVAT SE * 

Pokud nejste přihlášeni, vidíte běžné ceny. Musíte se přihlásit, aby se zobrazovaly ceny podle Vašich předešlých nákupů nebo výhodnější ceny na konkrétní produkty.

 

VÝHODY REGISTRACE

V našem internetovém obchodu www.xcsport.cz můžete nakoupit i bez registrace, registrace ale přináší mnoho zajímavých výhod:

  • věrnostní procentuální sleva podle obratu
  • vybrané produkty se slevou
  • možnost sledování stavu objednávky
  • možnost prohlížení předchozích objednávek, včetně daňových dokladů
  • při opakovaném nákupu nemusíte znovu vyplňovat Vaše údaje

 

Registrací se k ničemu nezavazujete a s Vašimi údaji nakládáme v souladu se zákonem o GDPR viz. Obchodní podmínky.

 

Platnost tohoto slevového systému od 1.7. 2023 do případné aktualizace nebo změny ze strany provozovatele tohoto e-shopu; provozovatel si vyhrazuje právo upravovat výši slev pro registrované a podmínky věrnostního programu, a to i bez udání důvodu. 

V případě dotazů k poskytovaným slevám se na nás prosím obraťte.