0
Celkem : 0 Kč
Košík je prázdný!
aktualizovat
přidat
AJAX loader
Coupon code invalid! Please re-enter!
09 zář 2017

Žehličkou na vosky zažehlujeme především parafíny a fluorové prášky. Nicméně žehlička na vosky se také používá při zažehlovaní klistrů a tuhých stoupacích vosků.

Žehličky na vosky se odlišují od tradičních žehliček především tím, že plocha žehlicí desky má obdélníkový tvar; hrany žehlicí desky jsou zkosené nebo mají zaoblené hrany, díky čemuž žehlička “nehrne” vosk před sebou; na žehličce lze nastavit přesně požadovanou teplotu. 

01 zář 2017

V tomto článku vám poradíme jak vybrat vázání na běžky. V dnešní době firmy vyrábějící vázání nabízejí lyžařům vázání bezpečnější, pohodlnější a především umožňující nesrovnatelně kvalitnější spojení mezi botou a vlastní lyží, čímž zvyšují její ovladatelnost. V současné době tak vedle sebe existují dva systémy výzání NNN a SNS. Podle modelu modelu vázání si následně vybíráte správné běžecké boty na běžky nebo naopak podle bot na běžky si vyberte správné běžecké vázání. 

12 čec 2017

Potřebnou velikost rukavic na běžky zjistíte tak, že si nejprve krejčovským metrem změřte obvod ruky přes mírně vyklenuté záprstní klouby. Měřte dominantní ruku - takže pokud jste pravák, změřte pravou ruku; pokud jste levák, tak měřte levou ruku.

KONTAKT

 •  

  Expedice, sklad, osobní vyzvednutí: Horní Heřmanice 176, 56133

 •  

  Sídlo: Štúrova 1701/55, Praha 4

 •  

  Email: info@xcsport.cz

 •  
  Telefon: +420 732 655 668
Top