REX 412 RCX Modrý -2°C až -12°C, 60ml

Výrobce Rex
Kód:  RX_412
GTIN (EAN/ISBN/...):  6417839004125
Skladem:   5+
Složení tekutého parafínu REX RCX Blue vychází z řady REX HF21 Blue a je vyladěná přimýcháním optimálního množství mixu fluorových prášků ze závodní řady REX „77“ a REX "83". Výsledkem je závodní tekutý parafín určený do široké škály „modrých“ sněhových podmínek.
1360 Kč

REX 412 RCX Modrý -2°C až -12°C, 60ml

Složení tekutého parafínu REX RCX Blue vychází z řady REX  HF21 Blue a je vyladěná přimýcháním optimálního množství mixu fluorových prášků ze závodní řady REX „77“ a REX "83". Výsledkem je závodní tekutý parafín určený do široké škály „modrých“ sněhových podmínek.

REX RCX Blue je obzvláště rychlý na smíšeném sněhu, který je relativně suchý. 

Pro dosažení nejlepšího výkonu nanášejte tekuté parafíy na čistou skluznici lyže, která byla ošetřena čističem Rex Glide Cleaner

Zatřepej, namaž, nech zaschnout, vylešti a jeď!

 

Teplotní rozsah: -2°C až -12°C

Druh sněhu: všechny typy sněhu / extrémně dobrý na smíšeném sněhu

 

Skluzné vosky RCX

Skluzné vosky RCX jsou postavené na základě HF parafínu obohacené pořádnou dávkou fluorového prášku bez PFOA pro konkrétní podmínky. Kombinace aplikace parafínu na skluznici za studena, následným sušením a vytvrzováním společně s tekutým voskem nabízí dlouhotrvající a obzvláště pocitově skluzné lyže. 

 

Rex FUTURE FLUOR ™ je technologie fluorocarbonů nové generace bez PFOA, která splňuje nové předpisy EU 2020. Je bezpečnější pro uživatele a životní prostředí a zároveň přináší lepší výkon!

Tento produkt vyhovuje legislativě EU 2020 - obsahuje povolený fluor tzv. C6

 

XCSPORT.cz test, názory, postřehy

Rychlé, funkční řešení pro aplikaci parafínů na lyži. Na vosku lze ujet 15-20km. Pomocí jedné lahvičky namažete až 80 párů lyží (běžeckých).  

 

Návod - aplikace instatního parafínu

  • důkladně protřepejte lahvičku s instatním parafínem
  • nanesete vosk skluznou část lyže
  • nechte zaschnout cca cca 20min.
  • vykartáčujte nylonovým kartáčem

 

 

Video návod - mazání tekutých parafínů Rex 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.