REX 908 Black Diamond E-Bike Chain Lube 30g, mazivo na řetěz

Kód: RX_969
Neohodnoceno
Značka: Rex
1 290 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

REX Black Diamond Chain Lube - optimalizovaná verze maziva na řetěz a komponety elektrokola - král všech přípravků na mazání cyklistických řetězů

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

REX 908 Black Diamond E-bike Chain Lube 30g, mazivo na řetěz

REX Black Diamond Chain Lube - optimalizovaná verze maziva na řetěz a komponety elektrokola - král všech přípravků na mazání cyklistických řetězů

Komponenty pohonu elektrokol jsou vystaveny mnohem větším silám v porovnání s klasickými koly. Menší pastorky náhonu, nižší kadence spojená s vysokou zátěží, to je kombinace která má výrazný vliv na rychlejší opotřebení řetězu a celého pohonu. Volbou nejlepšího maziva trhu Rex Black Diamond E-bike zvýšíte životnost vašeho řetězu až 6-násobně v porovnání s průměrným mazivem. Mazivo Black Diamond E-bike vytváří extrémně odolnou vrstvu v místech tření kovu o kov. Kromě velmi nízkého tření je prokazatelnou výhodou tohoto maziva i fakt, že je-li znečištění kombinací prachu, písku, vody a dalších nečistot, nezmění svou konzistenci na abrazivní brusnou pastu poškozující jednotlivé komponenty pohonu.

 

Optimalizovaná receptura pro E-bike

Recepturu nejlepšího maziva na trhu Black Diamond vylepšila firma Rex ve dvou směrech:

1) Přidáním nanowolframu (WS2) v kombinaci s patentovanou technologií nanočástic Rex Black Diamond dosáhli synergického efektu v oblasti dalšího snížení úrovně tření a odolnosti maziva vůči tlaku. Optimální poměr obou přísad totiž dává ve výsledku lepší vlastnosti než jejich součet.

2) Přidáním voděodpudivých polymerů Rex N-Kinetic™ zlepšili antikorozní účinek a výkon tohoto maziva ve velmi chladných podmínkách.

Výsledky vývoje potvrdil nezávislý test Zero Friction Cycling, světového lídra mezi laboratořemi testujícími maziva na řetězy, v jehož rámci stanovilo mazivo Black Diamond E-Bike nový rekord v testu odolnosti a výdrže, který měří počet kilometrů ujetých od aplikace maziva až po moment, kdy řetěz vykáže 0,1% opotřebení. Hodnota tohoto rekordu je 1867km na jednu aplikaci maziva. 

Jednoznačně ušetříte!

Používáním maziva Black Diamond E-Bike výrazně snížíte opotřebovávání pohonu vašeho elektrokola a jednotlivé komponenty budete měnit méně často než při použití jiných maziv. V závislosti na počtu kilometrů a úrovni komponent může ušetřená částka za servis činit několik stovek  až tisíce Kč. Investice do nejlepšího maziva na trhu se tak může vrátit několikanásobně.

Použití maziva

  • Pro dosažení nejlepších výsledků je třeba před prvním nanesením maziva dokonale odmastit a vyčistit řetěz (např. přípravkem Rex Chain Cleaner)
  • Mazivo se nanáší systémem jedna kapka na jeden článek řetězu
  • Ideální je řetěz během aplikace nebo po aplikaci zahřát, mazivo lépe zateče do útrob řetězu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Král lyžařských vosků od roku 1952

Vůbec prvním výrobkem vyrobeným společností Rex je oficiální palivový článek pro olympijskou pochodeň na olympijských hrách v Helsinkách v roce 1952. Od té doby je posláním firmy Rex vyrábět chemické produkty pro sport na nejvyšší úrovni.

Rex je jedním z předních výrobců lyžařských vosků a neustále spolupracuje s nejlepšími světovými týmy pro běžecké lyžování na vývoji nových produktů.

Rex je celosvětově známý pro své špičkové vosky a skluzové povlaky, které jsou široce používány ve světovém poháru v XC lyžování mezi všemi národními týmy. Společnost Rex byla založena v roce 1952 a má téměř 70 let nepřetržitou historii výroby lyžařských vosků. Náš výrobní závod se nachází ve finské Hartole.

Rex je soukromá rodinná firma s generačně hlubokými kořeny ve finském severském sportovním průmyslu.

Neustálý výzkum a vývoj v měnícím se světě lyžování

Způsob voskování lyží se v posledních letech hodně změnil, protože tekuté skluzové vosky v mnoha případech nahradily tradiční horké voskování. V této době revoluce tekutého klouzavého vosku jsme byli na špici a obnovujeme naši produktovou řadu rychlejším tempem než kdy jindy. Rex Spray Gliders a Glide Cleaner se staly velmi populární a změnily způsob, jakým závodníci a příležitostní lyžaři pečují o své lyže.

Depilace skluzu v závodním lyžování prochází velkými změnami a Rex je připraven se svou novou řadou produktů N-Kinetic bez fluoru, která již prokázala svou výkonnost v závodech Světového poháru FIS proti současným fluorovým práškům. Pro sezónu 2020/2021 Rex nabízí kompletní řadu kluzáků s technologií Future Fuor, která splňuje nejnovější předpisy EU a EPA, a také kompletní řadu N-Kinetic kluzáků, které v mnoha případech nahrazují výkonnost fluorovaných povlaků.

Skin lyže přivedly na lyžařské tratě mnoho nových lidí a řada péče o lyže Rex nabízí všechny potřebné produkty pro lyžařské lyže. Nezapomněli jsme ani na závodníky, kteří spoléhají na kopací vosky, protože naši novou řadu vosků na grip N-Line uvítaly nejlepší světové národní týmy XC lyžování.

 

Nyní i pro cyklisty

Náš sortiment jízdních kol byl uveden na trh v roce 2015. Ve Finsku si již vybudoval dobrou pozici na trhu a reputaci a rozšiřuje se do mnoha zemí po celém světě. Díky novému přístupu a využití surovin vosku na závodní lyže se naše maziva na řetězy stala oblíbenou mezi mnoha národními šampiony, elitními atlety a zarytými cyklisty. Zaměření na špičková maziva se ukázalo jako úspěšné, protože Rex je na špičce mezi mazivy na řetězy s ultra nízkým třením s mazivem na řetězy Black Diamond, mazivem na řetězy, které se v nezávislých testech prokázalo jako nejúčinnější mazivo. Rychle rostoucí „Rex Bike Division“ otevřela Rexovi nové dveře v nových zemích a kontinentech.

 

Sledujte Rex na sociálních sítích

Najdete nás na   Facebooku a  Instagramu

 

 

Spolupráce s nejlepšími světovými lyžařskými týmy:

 

 

 


  • Finský národní XC lyžařský tým
  • Švédský národní XC lyžařský tým
  • Norský národní tým v běhu na lyžích
  • Norský mužský tým v běhu na lyžích
  • Norský ženský tým v běhu na lyžích
  • Finský národní biatlonový tým
  • Norský národní biatlonový tým
 

 

 

Udržujte svůj oheň v plamenech.

Vůbec prvním výrobkem vyrobeným společností Rex byl oficiální palivový článek pro olympijskou pochodeň na olympijských hrách v Helsinkách v roce 1952. Od té doby je naším posláním vyrábět chemické produkty pro sport na nejvyšší úrovni.