REX 9071 Black Diamond Chain Lube 210g, mazivo na řetěz

Kód: RX_9071
Neohodnoceno
Značka: Rex
5 690 Kč
Dodáme do 5-9 dnů
Můžeme doručit do:
10.5.2024
Možnosti doručení
Servisní balení - maziva na řetěz s ultra nízkým třením do všech podmínek. Odpuzuje špínu a vodu - převzaty zkušenosti z vývoje a technologie z výroby top vosků pro lyžaře. Životnost jednoho namazání až 500km.

Detailní informace

Detailní popis produktu

REX 907 Black Diamond Chain Lube 210g, mazivo na řetěz

Servisní balení - maziva REX Black Diamond Chain Lube - top/král všech přípravků na mazání cyklistických řetězů

Vysokofluórové mazivo, bez obsahu ředila na cyklo řetěz Rex Black Diamond se vyznačuje unikátní recepturou a časově náročným výrobním procesem, při kterém jsou nanočástice Black Diamond zamíchávány do maziva ultrazvukovým procesem. Tato nová kombinace snižuje tření, opotřebení a zvyšuje odolnost vůči dešti. Také při vývoji tohoto jedinečného produktu spolupracoval Rex s jednou z mála nezávislých laboratoří Wheel Energy, která testuje účinnost jednotlivých maziv. Z 300 km testu na dynamu (při zatížení 175 W) vyplynulo, že mazivo Rex Black Diamond má nejmenší odpor ze všech testovaných prémiových maziv.

 • vhodné do každého ročního období, suchých a vlhkých podmínek, na cestu a do terénu
 • ideální na závody a výkonnostní jíždění
 • neobsahuje vodu ani ředidlo
 • po nanesení je možné ihned jezdit, není třeba čekat na žádné odkapávání či odpařování
 • nejrychlejší bezředidlové a neprchavé mazivo (laboratoř Wheel Energy, Tour de France 2019) 

 

POUŽITÍ MAZIVA

 • pro dosažení nejlepších výsledků je potřeba před prvním nanesením maziva dokonale odmastit řetěz a zbavit ho případných nečistot (např. přípravkem Rex Chain Cleaner)
 • mazivo se nanáší systémem jedna kapka na jeden článek řetězu

 

VÍCE INFORMACÍ KE STAŽENÍ (ENG)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Král lyžařských vosků od roku 1952

Vůbec prvním výrobkem vyrobeným společností Rex je oficiální palivový článek pro olympijskou pochodeň na olympijských hrách v Helsinkách v roce 1952. Od té doby je posláním firmy Rex vyrábět chemické produkty pro sport na nejvyšší úrovni.

Rex je jedním z předních výrobců lyžařských vosků a neustále spolupracuje s nejlepšími světovými týmy pro běžecké lyžování na vývoji nových produktů.

Rex je celosvětově známý pro své špičkové vosky a skluzové povlaky, které jsou široce používány ve světovém poháru v XC lyžování mezi všemi národními týmy. Společnost Rex byla založena v roce 1952 a má téměř 70 let nepřetržitou historii výroby lyžařských vosků. Náš výrobní závod se nachází ve finské Hartole.

Rex je soukromá rodinná firma s generačně hlubokými kořeny ve finském severském sportovním průmyslu.

Neustálý výzkum a vývoj v měnícím se světě lyžování

Způsob voskování lyží se v posledních letech hodně změnil, protože tekuté skluzové vosky v mnoha případech nahradily tradiční horké voskování. V této době revoluce tekutého klouzavého vosku jsme byli na špici a obnovujeme naši produktovou řadu rychlejším tempem než kdy jindy. Rex Spray Gliders a Glide Cleaner se staly velmi populární a změnily způsob, jakým závodníci a příležitostní lyžaři pečují o své lyže.

Depilace skluzu v závodním lyžování prochází velkými změnami a Rex je připraven se svou novou řadou produktů N-Kinetic bez fluoru, která již prokázala svou výkonnost v závodech Světového poháru FIS proti současným fluorovým práškům. Pro sezónu 2020/2021 Rex nabízí kompletní řadu kluzáků s technologií Future Fuor, která splňuje nejnovější předpisy EU a EPA, a také kompletní řadu N-Kinetic kluzáků, které v mnoha případech nahrazují výkonnost fluorovaných povlaků.

Skin lyže přivedly na lyžařské tratě mnoho nových lidí a řada péče o lyže Rex nabízí všechny potřebné produkty pro lyžařské lyže. Nezapomněli jsme ani na závodníky, kteří spoléhají na kopací vosky, protože naši novou řadu vosků na grip N-Line uvítaly nejlepší světové národní týmy XC lyžování.

 

Nyní i pro cyklisty

Náš sortiment jízdních kol byl uveden na trh v roce 2015. Ve Finsku si již vybudoval dobrou pozici na trhu a reputaci a rozšiřuje se do mnoha zemí po celém světě. Díky novému přístupu a využití surovin vosku na závodní lyže se naše maziva na řetězy stala oblíbenou mezi mnoha národními šampiony, elitními atlety a zarytými cyklisty. Zaměření na špičková maziva se ukázalo jako úspěšné, protože Rex je na špičce mezi mazivy na řetězy s ultra nízkým třením s mazivem na řetězy Black Diamond, mazivem na řetězy, které se v nezávislých testech prokázalo jako nejúčinnější mazivo. Rychle rostoucí „Rex Bike Division“ otevřela Rexovi nové dveře v nových zemích a kontinentech.

 

Sledujte Rex na sociálních sítích

Najdete nás na   Facebooku a  Instagramu

 

 

Spolupráce s nejlepšími světovými lyžařskými týmy:

 

 

 


 • Finský národní XC lyžařský tým
 • Švédský národní XC lyžařský tým
 • Norský národní tým v běhu na lyžích
 • Norský mužský tým v běhu na lyžích
 • Norský ženský tým v běhu na lyžích
 • Finský národní biatlonový tým
 • Norský národní biatlonový tým
 

 

 

Udržujte svůj oheň v plamenech.

Vůbec prvním výrobkem vyrobeným společností Rex byl oficiální palivový článek pro olympijskou pochodeň na olympijských hrách v Helsinkách v roce 1952. Od té doby je naším posláním vyrábět chemické produkty pro sport na nejvyšší úrovni.