REX 930 Arctic Chain Lube for Winter až -30°C, 30g, mazivo na řetěz

Kód: RX_930
590 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Speciální olej na řetěz do zimních podmínek s teplotou až -30°C. Receptura nového maziva Rex Arctic je založena na oblíbeném mazivu na řetěz Rex Domestique. Jedná se o voskové a olejové hybridní mazivo, které je odolné vůči sněhu, mrazu a silniční soli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

REX 930 Arctic Chain Lube for Winter až -30°C, 30g, mazivo na řetěz

Speciální olej na řetěz do zimních podmínek s teplotou až -30°C.

 

Lepší ochrana řetězu proti sněhu, mrazu a posypové soli.

Receptura nového maziva Rex Arctic je založena na oblíbeném mazivu na řetěz Rex Domestique. Jedná se o voskové a olejové hybridní mazivo, které je odolné vůči sněhu, mrazu a silniční soli.

Složení maziva do zimních podmínek bylo vylepšeno o hydrofobními polymery Rex N-Kinetic. Mezi vylepšené zimní vlastnosti patří ještě lepší voděodolnost a účinná prevence proti korozi.

Viskozita Rex Arctic je optimalizována pro chladné podmínky a maže bez tuhnutí i v těch největších mrazech.

Rex Arctic sdílí dobře zdokumentovaný mazací výkon a dlouhou životnost jako Domestique a patří tak mezi nejlepší maziva ve své třídě.

I přes svou malou velikost vystačí lahvička až na 30 mazání.

 

Nezávislé laboratorní testy ve Finsku a Austrálii prokázaly prvotřídní mazací schopnosti Rex. Nízké tření a nízké opotřebení řetězu jdou ruku v ruce a použití Rex prodlouží životnost řetězů a kazetových pastorků.

Přidání rozpouštědla nebo vody do mazání řetězu je obecně považováno za skvělý způsob, jak snížit výrobní náklady a poskytnout výrobci lepší marži. V Rex si myslíme něco jiného. Každá kapka, kterou aplikujete na řetízek, je 100% mazivo a ne něco, co se odpaří do vzduchu. Na rozdíl od většiny maziv na řetěz nemusíte před jízdou na kole čekat, až se rozpouštědlo odpaří.

Můžete si to představit jako koncentrované mazivo na řetěz. Proto je potřeba jen malé množství maziva, aby chod řetězu hladký a tichý.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Král lyžařských vosků od roku 1952

Vůbec prvním výrobkem vyrobeným společností Rex je oficiální palivový článek pro olympijskou pochodeň na olympijských hrách v Helsinkách v roce 1952. Od té doby je posláním firmy Rex vyrábět chemické produkty pro sport na nejvyšší úrovni.

Rex je jedním z předních výrobců lyžařských vosků a neustále spolupracuje s nejlepšími světovými týmy pro běžecké lyžování na vývoji nových produktů.

Rex je celosvětově známý pro své špičkové vosky a skluzové povlaky, které jsou široce používány ve světovém poháru v XC lyžování mezi všemi národními týmy. Společnost Rex byla založena v roce 1952 a má téměř 70 let nepřetržitou historii výroby lyžařských vosků. Náš výrobní závod se nachází ve finské Hartole.

Rex je soukromá rodinná firma s generačně hlubokými kořeny ve finském severském sportovním průmyslu.

Neustálý výzkum a vývoj v měnícím se světě lyžování

Způsob voskování lyží se v posledních letech hodně změnil, protože tekuté skluzové vosky v mnoha případech nahradily tradiční horké voskování. V této době revoluce tekutého klouzavého vosku jsme byli na špici a obnovujeme naši produktovou řadu rychlejším tempem než kdy jindy. Rex Spray Gliders a Glide Cleaner se staly velmi populární a změnily způsob, jakým závodníci a příležitostní lyžaři pečují o své lyže.

Depilace skluzu v závodním lyžování prochází velkými změnami a Rex je připraven se svou novou řadou produktů N-Kinetic bez fluoru, která již prokázala svou výkonnost v závodech Světového poháru FIS proti současným fluorovým práškům. Pro sezónu 2020/2021 Rex nabízí kompletní řadu kluzáků s technologií Future Fuor, která splňuje nejnovější předpisy EU a EPA, a také kompletní řadu N-Kinetic kluzáků, které v mnoha případech nahrazují výkonnost fluorovaných povlaků.

Skin lyže přivedly na lyžařské tratě mnoho nových lidí a řada péče o lyže Rex nabízí všechny potřebné produkty pro lyžařské lyže. Nezapomněli jsme ani na závodníky, kteří spoléhají na kopací vosky, protože naši novou řadu vosků na grip N-Line uvítaly nejlepší světové národní týmy XC lyžování.

 

Nyní i pro cyklisty

Náš sortiment jízdních kol byl uveden na trh v roce 2015. Ve Finsku si již vybudoval dobrou pozici na trhu a reputaci a rozšiřuje se do mnoha zemí po celém světě. Díky novému přístupu a využití surovin vosku na závodní lyže se naše maziva na řetězy stala oblíbenou mezi mnoha národními šampiony, elitními atlety a zarytými cyklisty. Zaměření na špičková maziva se ukázalo jako úspěšné, protože Rex je na špičce mezi mazivy na řetězy s ultra nízkým třením s mazivem na řetězy Black Diamond, mazivem na řetězy, které se v nezávislých testech prokázalo jako nejúčinnější mazivo. Rychle rostoucí „Rex Bike Division“ otevřela Rexovi nové dveře v nových zemích a kontinentech.

 

Sledujte Rex na sociálních sítích

Najdete nás na   Facebooku a  Instagramu

 

 

Spolupráce s nejlepšími světovými lyžařskými týmy:

 

 

 


  • Finský národní XC lyžařský tým
  • Švédský národní XC lyžařský tým
  • Norský národní tým v běhu na lyžích
  • Norský mužský tým v běhu na lyžích
  • Norský ženský tým v běhu na lyžích
  • Finský národní biatlonový tým
  • Norský národní biatlonový tým
 

 

 

Udržujte svůj oheň v plamenech.

Vůbec prvním výrobkem vyrobeným společností Rex byl oficiální palivový článek pro olympijskou pochodeň na olympijských hrách v Helsinkách v roce 1952. Od té doby je naším posláním vyrábět chemické produkty pro sport na nejvyšší úrovni.