REX 4801 TK-73 Future Fluoro Powder, +10°C až -20°C, 30g

Výrobce Rex
Kód:  RX_4801
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
REX TK-73 je univerzální fluorový prášek pro mínusové podmínky a všechny typy sněhu. S TK-73 nikdy nemůžete zpomalit lyže. Prášek použijte jako finální vrchní vrstvu na parafíny. TK-73 je postaven na základě ekologičtější - přírodě přívětivější technologii REX Future Fluor, neobsahuje PFOA a vyhovuje předpisům EU 2020.
3790 Kč
Doprava zdarma

REX 4801 TK-73 Future Fluoro Powder, +10°C až -20°C, 30g

REX TK-73 je univerzální fluorový prášek pro mínusové podmínky a všechny typy sněhu. S TK-73 nikdy nemůžete zpomalit lyže. Prášek použijte jako finální vrchní vrstvu na parafíny.

TK-73 je postaven na základě ekologičtější - přírodě přívětivější technologii REX Future Fluor, neobsahuje PFOA a vyhovuje předpisům EU 2020. Použitím fluorového prášku Rex dáte lyžím nejlepší možný skluz bez kompromisů.

 

Fluorové prášky vycházející z výzkumu a vývoje společnosti Rex. Vosky byly a jsou i nadále testovány ve spolupráci se národními lyžařskými týmy.  Fluorové prášky Rex jsou důvěryhodně používány národními lyžařskými týmy po celém světě!

 

Doporučená aplikace fluorového prášku REX TK-73

  • Teplota žehličky: 180 ° C
  • Zažehlete prášek několika rychlými tahy, dokud se prášek nejeví jako tmavý
  • Prášek nakartáčujte nylonovým kartáčem
  • Znovu přežehlete několika rychlými tahy
  • Nechte vychladnout
  • Lehce seškrábněte škrabkou a potom dobře vykartáčujte

 

Rex FUTURE FLUOR ™ je technologie fluorocarbonů nové generace bez PFOA, která splňuje nové předpisy EU 2020. Je bezpečnější pro uživatele a životní prostředí a zároveň přináší lepší výkon!

Tento produkt vyhovuje legislativě EU 2020 - obsahuje povolený fluor tzv. C6

 

Video návod - aplikace fluorových prášků Rex

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.