SWIX T72 Racing digital, žehlička na lyže, 550W

-20% SWIX T72 Racing digital, žehlička, 550W
Výrobce Swix
Kód:  SW_T72220
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Voskovací žehlička SWOX T72 s extra silným topným plátem pro maximální stabilitu teploty. Volba servismanů Světových pohárů. Digitální voskovací žehlička využívající mikroprocesoru pro kontroly teploty. Snadno nastavitelná teplota tlačítky LED. Žehlící plocha je v čelní části nakloněná pro snazší aplikaci a kontrolu při zažehlování práškových vosků. Dodává se s příručkou obsahující přesná nastavení teploty pro vosky Cera Nova. Součástí dodávky je kufřík a obal.
3160 Kč
3950 Kč
Doprava zdarma

SWIX T72 Racing digital, žehlička na lyže, 550W


12mm silné topné těleso zajišťuje optimální teplotní stabilitu. Žehlička je řízena mikroprocesorem a teplota je regulována digitálně. 

Na zadní straně je topné těleso zkosené pro snažší aplikaci Cera F. Vpředu je rovné pro přesné žehlení skluzných zón a voskování klasických lyží. 

Nastavení teploty od 110°C do 170°C.

Patentovaná technologie voskovací žehliček SWIX - voskovací žehličky SWIX T70, T71, T72 a T73 využívají nejnovější technologii topných těles. Tištěná topná tělesa jsou vyráběna technologií zcela odlišnou od klasických trubkových topných těles. Tištěné těleso se skládá z nerezové podložky, na kterou se nejprve nanese základní vrstva izolační glazury, na ní vlastní topný článek s kontaktní a propojovací drahou a tyto vrstvy se překryjí vrchní ochrannou vrstvou. Tím je zajištěna vynikající odolnost proti korozi.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.