REX novinky 2016/17

Pro sezónu 2016/17 Rex připravil pro zákazníky celkem šest novinek. V následujících řádcích ve zkratce níže popíšeme.

rex_hf_2017

Tři z těchto nových parafínů již debutovaly ve velmi populární sérii vosků "Racing Service Line". Vosky HF11, HF21 a HF31 prokázaly svoji výkonnost v závodech a zaujali své místo po předchozí HF série. Tato série byla rozšířena o jeden nový výrobek: "HF21 Grafit", který doplnil sérii tak, aby pokryla všechny sněhové podmínky. Díky vylepšené receptuře a použití nových vstupních surovin patří nová HF-ka mezi přední skluzové vosky, které používají týmy na světových pohárech.

Skin Care, 85ml 

rex_skin_care 

Přípravek ve formě spreje pro lyže s mohérovou vložkou a stoupací pásy (použití pro Atomic Skintec, Madshus IntelliGrip,Fischer Twin skin...). 

Instantní / tekuté LF a HF parafíny, 60ml

rex_hf_instant

Rex ukončil výrobu řady skluzných vosku Rapid Glide a od sezóny 2016/17 nabízí novou řadu skluzných vosků pod názvem "Instant glide". Řada obsahuje v řadě HF dva vosky a v řadě LF také dva vosky. Složení vosků je ekvivalentní parafínům určených k zažehlení. Vosk je umístěn v plastové lahvičce a nanáší se na skluznici foubičkou, které je součástí lahvičky. 

Aplikace vosku: protřepejte lahvičku a pomocí houbičky vosk naneste na skluzné plochy skluznice a následně nechte 10 min zaschnout. Skluznici nakonec vyleštěte čistým měkkým papírem nebo hadříkem.

Instantní stoupací vosky, 60ml

 

Rex ukončil výrobu řady stoupacích vosků Rapid Grip a od sezóny 2016/17 nabízí novou řadu stoupacích vosků pod názvem "Instant grip". Řada obsahuje dva vosky: . Vosk je umístěn v plastové lahvičce a nánáší se na skluznici foubičkou, které je součástí lahvičky.

Aplikace vosku: důkladně protřepejte lahvičku cca 10s a vosk nanesete do stoupací komory skluznice a nechte 15 min zaschnout.

 

Instantní klistry, 60ml

rex_klistry_2017

Rex ukončil výrobu řady stoupacích vosků Rapid Klister a od sezóny 2016/17 nabízí tři nejoblíbenější klistry v instantní podobě. Řada obsahuje Základový klistr, Červený klistr a Zlatý klistr. Složení klistrů je stejné jako u běžných klistrů v tubě. Vosk je umístěn v plastové lahvičce a nanáší se na skluznici foubičkou, které je součástí lahvičky. 

Aplikace vosku: protřepejte lahvičku a pomocí houbičky nanesete vosk do stoupací komory skluznice v 1 - 5 vrstvách. Necháte zaschnout. Na lyže tímto způsobem můžete nanést velice tenkou vrstvu klistru - vhodné se zejména u lyží s nízkou klenbou stoupací komory.

REX 30G, +1°C až -8°C, 45g

30G_rex_200px

Fluorový odrazový tuhý vosk určený na nový sníh. Pokud sněží použijte tento vosk především jako poslední vrstvu aplikovanou na tvrdší vosk (např. Modrý). V podmínkách Kolem 0° C je dobrý i jako samostatný popř. v s klistrem.

Video návod jak aplikovat tento vosk:

https://youtu.be/a3BsqRUoPNo

Rotační kartáče

Tři rotační kartáče se standardní šířkou 100mm: tvrdý nylon, jemný nylom a koňská žíně, které jsou kompatibilní s ručkou Red Creek, Star popř. jinými (nasazení na šestihran)

rex_roto_kartace 

Promo čepice

Zateplená čepice do velmi chladného a větrného počasí.