SWIX N6 ZERO 70 ECONOMY, sprej 70ml

Kód: SW_N6C
Akce
Neohodnoceno
Značka: Swix
909 Kč –20 %
SWIX N6 ZERO 70 ECONOMY, sprej 70ml
909 Kč –20 % 727 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Sprej chránící skluznici v oblasti odrazové zóny proti namrzání sněhu. Používá se na odrazovou zónu turistických lyží s mechanicky vytvořenou odrazovou zónou (šupiny) nebo u lyží se zdrsněných povrchem (brusným papírem). Po aplikace nechejte zaschnout 2 minuty. Aplikace systémem vzhůru nohama.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SWIX ZERO ECONOMY sprej 70ml (N6 ZERO 70 ECONOMY)

Sprej chránící skluznici v oblasti odrazové zóny proti namrzání sněhu.

Používá se na odrazovou zónu turistických lyží s mechanicky vytvořenou odrazovou zónou (šupiny) nebo u lyží se zdrsněných povrchem (brusným papírem) / tzv. mikrokontakt. Po aplikace nechejte zaschnout 2 minuty. Aplikace systémem vzhůru nohama.

Lyže ZERO je závodní nebo turistická lyže s odrazovou zónou z hrubého, mírně flexibilního polymerového materiálu. Částečky "odpovědné" za odrazový mechanismus jsou rozmístěny po celé ploše střední části skluznice lyže. Za určitých sněhových podmínek je tento materiál schopen sám o sobě poskytnout odraz jako při použití vosku. Nejlepších výsledků lze dosáhnout za podmínek okolo 0°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skin care, mohér pasy, šupiny na lyže
Obsahuje fluor?: S fluorem
Provedení vosku: Tekutý ve spreji
Série vosků: Swix N
? Dle teploty vzduchu: +1..-1°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.