SWIX VR70 Červený, Fluorový, +1°C až +3°C, 45g

Kód: SW_VR070
Neohodnoceno
Značka: Swix
395 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Fluorový vosk na běžky SWIX VR70 Červený určený na mokrý a vlhký, čerstvý sníh. Též účinný na mokrý, přeměněný sníh až do 0°C. Na velmi mokrý sníh naneste silnější vrstvu. Čerstvě napadaný sníh +...

Detailní informace

Detailní popis produktu

SWIX VR70 Červený, Fluorový, +1°C až +3°C, 45g, stoupací / odrazový vosk

Na mokrý a vlhký, čerstvý sníh. Též účinný na mokrý, přeměněný sníh až do 0°C. Na velmi mokrý sníh naneste silnější vrstvu. Čerstvě napadaný sníh +1°C až +3°C. Přeměněný jemnozrnný sníh 0°C až +2°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Swix - stoupací vosky na běžky
Obsahuje fluor?: S fluorem
Provedení vosku: Tuhý vosk
Série vosků: Swix VR
? Dle teploty vzduchu: +1..+10°C, +1..-1°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.