SWIX V45 Fialový speciál, 0°C až -3°C, 45g

Kód: SW_V0045
Akce
Značka: Swix
259 Kč –20 %
SWIX V45 Fialový speciál, 0°C až -3°C, 45g
259 Kč –20 % 207 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Stoupací vosk na běžky SWIX V45 Fialový speciál patří mezi často používaný vosk na běžky a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý stoupací vosk Swix V40 extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu stoupacího běžeckého vosku Swix v45 fialový speciál.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SWIX V45 Fialový speciál, 0°C až -3°C, 45g, stoupací / odrazový vosk

Stoupací vosk na běžky SWIX V45 Fialový speciál patří mezi často používaný vosk na běžky a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý stoupací vosk Swix V40 extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu stoupacího běžeckého vosku Swix V45 fialový speciál.

Čerstvě napadaný sníh 0°C až -3°C. Přeměněný jemnozrnný sníh -2°C až -6°C.

Pevné stoupací běžecké vosky Swix řady V jsou již tradičními vosky na odrazovou zónu určené pro závodníky a rekreační sportovce. Ačkoli tyto stoupací vosky neobsahují fluor, vyznačují se vysokou kvalitou díky plně rafinovanému ropnému vosku, syntetické gumě a olejům farmaceutické kvality. Vosky Swix řady V se za určitých sněhových podmínek používají při špičkových závodech, a to samostatně nebo v kombinaci se stoupacími vosky Swix VR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Swix - stoupací vosky na běžky
Obsahuje fluor?: Bez fluoru
Provedení vosku: Tuhý vosk
Série vosků: Swix V
? Dle teploty vzduchu: +1..-1°C, -1..-4°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.