SWIX T0030 Škrabka víceúčelová s korkem a otvírákem

Kód: SW_T0030
Akce
Neohodnoceno
Značka: Swix
269 Kč –20 %
SWIX T0030 Škrabka víceúčelová s korkem a otvírákem
269 Kč –20 % 215 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Syntetický korek Swix doplněný o škrabku o otvírák V terénu vám tento univerzální nástroj pomůže: rozkorkovat stoupací vosk, strhnout namrzlý sníh ze skluznice lyže, starý nebo nevhodný vosk ze skluznice lyže, otevřít láhev s pivem nebo nealko nápojem

Detailní informace

Detailní popis produktu

SWIX T0030 ŠKRABKA VÍCEÚČELOVÁ S KORKEM A OTVÍRÁKEM

Syntetický korek Swix doplněný o škrabku o otvírák V terénu vám tento univerzální nástroj pomůže:

  • rozkorkovat stoupací vosk (syntetický korek)
  • strhnout namrzlý sníh ze skluznice lyže (škrabka)
  • strhnout starý nebo nevhodný vosk ze skluznice lyže (škrabka)
  • otevřít láhev s pivem nebo nealko nápojem 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.