Z provozních důvodů objednávky přijaté od úterý 16.7.2024, 18:00 do pátku 19.7.2024 odesíláme v pondělí 22.7.2024

SWIX T72 Racing digital, žehlička na lyže, 550W

Kód: SW_T72220
Akce
Značka: Swix
3 950 Kč –20 %
SWIX T72 Racing digital, žehlička na lyže, 550W
3 950 Kč –20 % 3 160 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Voskovací žehlička SWOX T72 s extra silným topným plátem pro maximální stabilitu teploty. Volba servismanů Světových pohárů. Digitální voskovací žehlička využívající mikroprocesoru pro kontroly teploty. Snadno nastavitelná teplota tlačítky LED. Žehlící plocha je v čelní části nakloněná pro snazší aplikaci a kontrolu při zažehlování práškových vosků. Dodává se s příručkou obsahující přesná nastavení teploty pro vosky Cera Nova. Součástí dodávky je kufřík a obal.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SWIX T72 Racing digital, žehlička na lyže, 550W


12mm silné topné těleso zajišťuje optimální teplotní stabilitu. Žehlička je řízena mikroprocesorem a teplota je regulována digitálně. 

Na zadní straně je topné těleso zkosené pro snažší aplikaci Cera F. Vpředu je rovné pro přesné žehlení skluzných zón a voskování klasických lyží. 

Nastavení teploty od 110°C do 170°C.

Patentovaná technologie voskovací žehliček SWIX - voskovací žehličky SWIX T70, T71, T72 a T73 využívají nejnovější technologii topných těles. Tištěná topná tělesa jsou vyráběna technologií zcela odlišnou od klasických trubkových topných těles. Tištěné těleso se skládá z nerezové podložky, na kterou se nejprve nanese základní vrstva izolační glazury, na ní vlastní topný článek s kontaktní a propojovací drahou a tyto vrstvy se překryjí vrchní ochrannou vrstvou. Tím je zajištěna vynikající odolnost proti korozi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.