Z provozních důvodů objednávky přijaté od úterý 16.7.2024, 18:00 do pátku 19.7.2024 odesíláme v pondělí 22.7.2024

SWIX Skate S5 PRO, skate kolečkové lyže

Kód: SW_RSSS5PRO
Výroba produktu ukončena
Značka: Swix
6 499 Kč
Nevyrábí se
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Novinka od Swix pro sezónu 2018. S5 PRO jsou nástupce modelu S5, oproti kterému jsou tyto nové kolečkové lyže delší a jsou vybaveny blatníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SWIX Skate S5 PRO, skate kolečkové lyže

Tento model se již neprodává
Rádi Vám poradíme s alternativou

Novinka od Swix pro sezónu 2018. S5 PRO jsou nástupce modelu S5, oproti kterému jsou tyto nové kolečkové lyže delší a jsou vybaveny blatníky. Swix S5 PRO je špičková skate lyže s kolečky se středním valivý odporem určeným pro širokou škálu lyžařů od rekreačních, až po profesionální.

Na lyži jsou předvrtány otvory pro vázání NNN a SNS.

Profil Kolečka Hmotnost [g] Blatníčky
Materiál Délka [mm] Průměr [mm] Šířka [mm] Rychlost Materiál
slitina hliníku 630 100 24* střední guma 1532* Ano

 * váženo / měřeno na prodejně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.