TOKO Structurite Nordic KIT, strukturovač

Kód: 5540964
Akce
Neohodnoceno
Značka: Toko
3 520 Kč –10 %
TOKO Structurite Nordic KIT, strukturovač
3 520 Kč –10 % 3 168 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
TOKO Structurite Nordic KIT, drážkovač na běžecké lyže včetně sady nožů na strukturu Ergonomicky tvarovaný výrobek pro výrobu struktur u běžeckých lyží. Struktorovaná lyže má lepší skluzové vlastnosti. Balení obsahuje červený, žlutý a modrý sníh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TOKO Structurite Nordic KIT, strukturovač

TOKO Structurite Nordic KIT, drážkovač na běžecké lyže včetně sady nožů na strukturu Ergonomicky tvarovaný výrobek pro výrobu struktur u běžeckých lyží. Struktorovaná lyže má lepší skluzové vlastnosti.

Struktura vytlačená strukturovačem do skluznice lyže je dočasná a zmizí po další zažehlením parafínu.

Balení obsahuje červený, žlutý a modrý váleček.

 

Video návod - použití strukturovače TOKO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalita pro špičkový výkon

Od založení společnosti TOKO před více než 100 lety je naše značka se svou bohatou tradicí stálou inovací a prvotřídní kvalitou. Specialista na povrchy vyvíjí a vyrábí různé vosky od produktů pro začátečníky až po absolutní high-tech vosky. Vosky a nářadí TOKO poskytují lyžím a prknům špičkový výkon a extra bezpečnost na sjezdovce. TOKO je také velmi doma v outdoorovém sektoru. Produkty z řady Care se milionkrát osvědčily, pokud jde o zachování nepřetržité špičkové funkčnosti a dlouhé životnosti textilu, obuvi a dalšího vybavení.

Uživatelé po celém světě od začátečníků a nadšených amatérů až po profesionální sportovce spoléhají na jedinou značku, aby získali dokonalý povrch: TOKO.

Švýcarská technologie TOKO. Toto složení představuje nejlepší kvalitu, funkci a péči. Od založení společnosti a zavedení značky TOKO v roce 1916 se centrála TOKO zahrnující výkonné řízení, marketing, produktový management a výzkum a vývoj vždy nacházela ve Švýcarsku.

 

Blízko sportovcům

TOKO se již po mnoho desetiletí tradičně účastní všech významných národních a mezinárodních lyžařských akcí – poskytuje aktivní podporu sportovcům a servisním týmům z celého světa.

Četné úspěchy v disciplínách alpského a severského lyžování umožnily lyže dokonale navoskované firmou TOKO. O těchto úspěších nejlépe svědčí nespočet medailí a vítězství na olympijských hrách, světových a evropských soutěžích i závodech Světového poháru.