Red Creek 160 Koňská žíně tvrdý, rotační kartáč šíře 300mm pro snowboard

Red Creek 160 Hnědý tvrdý, Snowboard, šíře 300mm
Red Creek 160 Hnědý tvrdý, Snowboard, šíře 300mm
Výrobce Red Creek
Kód:  RC_160
Skladem:   3
Rotační kartáč šíře 300mm na skluznici snowboardu s tvrdou koňskou štětinou, slouží k prvotnímu vykartáčování skluznice po seškrábání. Ke kartáči je potřeba rukojeť šířka 300 mm, které je určena pro snowboardové kartáče šířky 300mm nebo tři kartáče 100mm.

Díra kartáče je šestihran 10mm a je kompatibilní s kartáči Toko, Swix a Star.

Red Creek 160 Koňská žíně tvrdý, rotační kartáč šíře 300mm pro snowboard

Rotační kartáč šíře 300mm na skluznici snowboardu s tvrdou koňskou štětinou, slouží k prvotnímu vykartáčování skluznice po seškrábání. 

Určeno pro snowboard.

Ke kartáči je potřeba rukojeť šířka 300 mm, které je určena pro snowboardové kartáče šířky 300mm nebo tři kartáče 100mm. 

Díra kartáče je šestihran 10mm a je kompatibilní s kartáči Toko, Swix a Star.

 

Společnost Red Creek nabízí pro hobíky a elitními závodníky kompletní systém nástrojů určených pro leštění a kartáčování skluznice běžeckých lyží, sjezdových lyží a snowboardů napříč veškerými sněhovými podmínkami. Všechny rotační kartáče Red Creek je doporučeno používat s originální rukojetí, která má ochranný kryt. Jako zdroj otáčení používejte vrtačku se sklíčidlem, která umožní nastavit rychlost otáček v rozmezí 2000-4000 ot./min popř. 1000-2000 ot./min pro ocelové kartáče. Na kartáč příliš netlačte - ať štětiny dělají svoji práci.

Kartáče a roto kartáče Red Creek používají servismeni na světových pohárech v běhu na lyžích a biatlonu. Jejich konstrukce je velmi stabilní, přesná a jsou použity velmi kvalitní materiály oceníte jejich velmi dlouhou životnost.

Vyrobeno ve Švédsku

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.