RED CREEK 054 Steel coarse, Racing Silver, oválný kartáč

RED CREEK 054 Steel coarse, Racing Silver, oválný kartáč
Výrobce Red Creek
Kód:  RC_054
Skladem:   5+
Oválný hrubý ocelový kartáč s modrým nylonovým okrajem. Oválný, hrubý ocelový kartáč je perfektní pro odstranění zbytků parafínu z povrchu skluznice po použití škrabky. Zároveň se nemusíte bát, že by jste si kartáčem poškrábali skluznici. Red Crrek původně vyvinul tento kartáč na servis sjezdových lyží, ale časem si běžkaři tento kartáč oblíbili a využívají jej "namísto škrábání".
2220 Kč

RED CREEK 054 Steel coarse, Racing Silver, oválný kartáč

Oválný hrubý ocelový kartáč s modrým nylonovým okrajem. Oválný, hrubý ocelový kartáč je perfektní pro odstranění zbytků parafínu z povrchu skluznice po použití škrabky. Zároveň se nemusíte bát, že by jste si kartáčem poškrábali skluznici. Red Crrek původně vyvinul tento kartáč na servis sjezdových lyží, ale časem si běžkaři tento kartáč oblíbili a využívají jej "namísto škrábání".

Vlastnosti:

  • Použití: První kartáč po seškrabání
  • Průměr štětiny: 0,2 mm
  • Délka štětiny: 25mm
  • Rozměr: 90x205mm

Naše zkušenosti: kartáčem rychle a dokonale vykartáčuje parafín z povrchu skluznice. Kartáč využíváme zejména, když není čas na důkladné seškrábání parafínu z povrchu skluznice škrabkou a na skluznici stále zůstává místy viditelný parafín tj. při závodech a popř. servisu většího množství lyží.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.