VAUHTI FC POWDER LDR, +5/-20°C, 30g

VAUHTI FC POWDER LDR, +5/-20°C, 30g
Výrobce Vauhti
Kód:  V5101L
GTIN (EAN/ISBN/...):  6419696087204
Dostupnost produktu:   Vyprodáno
Fluorocarbonový prášek. Nejnovější inovace od Vauhti – LDR prášek vyvinutý pro dálkové běhy. Během dlouhých závodů se může teplota dramaticky měnit. Práškový vosk LDR dokáže fungovat při velkém kolísání teplot a zároveň výbornou odolnost vůči ojetí. FC LDR je určen pro všechny typy sněhu včetně hrubozrnného a umělého. Velký počet startů na mistrovstvích světa i světových pohárech v těchto podmínkách jen ukazuje na kvality tohoto vosku.

3690 Kč
Doprava zdarma

VAUHTI FC POWDER LDR, +5/-20°C, 30g, fluorocarbonový prášek

Nejnovější inovace od Vauhti – LDR prášek vyvinutý pro dálkové běhy. Během dlouhých závodů se může teplota dramaticky měnit. Práškový vosk LDR dokáže fungovat při velkém kolísání teplot a zároveň výbornou odolnost vůči ojetí. FC LDR je určen pro všechny typy sněhu včetně hrubozrnného a umělého. Velký počet startů na mistrovstvích světa i světových pohárech v těchto podmínkách jen ukazuje na kvality tohoto vosku.

Teplotní rozmezí: +5/-20°C

Typ sněhu: všechny typy sněhu včetně hrubozrnného a umělého

 

Vauhti FC práškové vosky minimalizuji povrchové tření mezi skluznicí a sněhem díky super-hydrofobním a nečistoty odpuzujícím vlastnostem. Zároveň perfektně fungují ve studených podmínkách, kdy omezují suché tření na minimum. Rychlost, vynikající skluz a trvanlivost můžete od Vauhti FC práškových vosků očekávat při všech teplotách.

 

Video návod - aplikace prášků Vauhti

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.