SWIX T269D- fibertex, 4ks

Kód: T269D
Výroba produktu ukončena
Neohodnoceno
Značka: Swix
280 Kč
Nevyrábí se
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Pro odstranění klisterových vosků. Používejte ve spojení se základním čističem a vlákninou. Obsahuje tři řezané brusné podložky. Každá podložka měří 4,5 "X 3"

Detailní informace

Detailní popis produktu

SWIX T269D- fibertex

Pro odstranění klisterových vosků.
Používejte ve spojení se základním čističem a vlákninou.
Obsahuje tři řezané brusné podložky.
Každá podložka měří 4,5 "X 3"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.