SWIX Roadline Classic, klasické kolečkové lyže

Kód: RSCR2
Neohodnoceno
Značka: Swix
10 490 Kč
Skladem (1 pár)
Montáž vázání ?
Velikost obuvi ?
Možnosti doručení
Lehké kolečkové lyže SWIX Classic Roadline s hliníkovým profilem na klasiku: Profil lyží má již předvrtané otvory na vázání, jak pro systém NNN, tak i SNS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SWIX Roadline Classic, klasické kolečkové lyže

Lehké kolečkové lyže SWIX Classic Roadline s hliníkovým profilem. Jsou výborné kolečkové lyže na klasiku: Profil lyží má již předvrtanými otvory na vázání, jak pro systém NNN, tak i SNS.

Swix Roadline Classic má vysoce výkonný hliníkový rám s novým designem, který využívá to nejlepší z hliníkového materiálu. Kombinace nového uložení koleček a rámu zvyšuje torzní tuhost o více než 30% oproti starému modelu Swix Roadline. Všechny komponenty a design vychází z nejvyššího modelu Triac Carbon. Vidlice uložení koleček s CNC frézovanými patkami pro kolečka a přísnými tolerancemi zajišťují nejlepší směrovou stabilitu. U uložení koleček byly odstraněny vyčnívající šrouby a matky pro zjednodušení údržby.

Profil Kolečka Hmotnost [g]

 Antireverzní
kolečko

Blatníčky
Materiál Délka [mm] Průměr [mm] Šířka [mm] Rychlost Materiál
Slitina hliníku 760 67 50 střední guma 2000 Vzadu ANO

 

 

Video prezentace SWIX Roadline Classic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.