SWIX N15 SKIN WAX, 150 ml, sprej

Kód: N15-150
Výroba produktu ukončena
Neohodnoceno
Značka: Swix
760 Kč
Nevyrábí se
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
SWIX Skin Care 150ml Univerzální prostředek ve velkém balení. Chrání integrované mohérové pásy, zabrańuje jejich namrzání a zlepšuje skluz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SWIX N15 SKIN WAX,150ml.-sprej

SWIX Skin Care 150ml Univerzální prostředek ve velkém balení. Chrání integrované mohérové pásy, zabrańuje jejich namrzání a zlepšuje skluz. Doporučená péče pro skluznice s mohérem pro prodloužení jejich životnosti a lepší zážitek z lyžování. Aplikujte před lyžováním. Balení s pumpičkou. Bez čistící utěrky Fiberlene.

Doplňkové parametry

Kategorie: Archiv
Provedení vosku: Tekutý ve spreji
Série vosků: Swix N
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.