SWIX K22 univerzální klistr, 55g, +10°C až-3°C

Kód: SW_K22
Akce
Neohodnoceno
Značka: Swix
359 Kč –20 %
SWIX K22 univerzální klistr, 55g, +10°C až-3°C
359 Kč –20 % 287 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Velmi populární a flexibilní klistr Swix, vhodný na hrubozrnný granulovitý sníh měnící se z mokrého na zmrzlý. Používá se jak na závody, tak pro rekreač...

Detailní informace

Detailní popis produktu

SWIX K22 univerzální klistr, 55g, +10°C až-3°C, stoupací vosk

Velmi populární a flexibilní klistr Swix, vhodný na hrubozrnný granulovitý sníh měnící se z mokrého na zmrzlý. Používá se jak na závody, tak pro rekreační lyžování.

 

Teplotní rozsah: +10°C až-3°C

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Swix - stoupací vosky, klistry
Obsahuje fluor?: Bez fluoru
Provedení vosku: V tubě
Série vosků: Swix K
? Dle teploty vzduchu: +1..+10°C, +1..-1°C, -1..-4°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SWIX norský výrobce vosků, servisních nástrojů, holí a oblečení pro běžecké a sjezdové lyžování lyžování. 

Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal experimentovat s vosky pro AB Astra a spolupracoval s jejich chemiky. V roce 1946 přichází Swix s červeným, modrým a zeleným stoupacím voskem a červeným a modrým klistrem. V roce 1948 mazali všichni olympijští vítězové v běhu na lyžích vosky Swix. Od roku 1986 je sídlo firmy v Lillehammeru, který je znám z olympijských her 1994. Postupem času si Swix navíc přidal do sortimentu i další položky, oblečení a hole. V současné době je firma Swix na největším producentem nejrůznějších vosků a pomůcek týkajících se servisu skluznic.

Swix má velmi rozsáhlou řadu vosků se specializací na běžecké lyžování. S těmito produkty lyžují ti nejlepší běžkaři světa. SWIX dále vyrábí a dodává veškeré příslušenství (kartáče, škrabky, žehličky, voskovací profily, …).

Pojmy jako Cera F či Cera Nova jsou známé mezi každým lyžařem. To samé platí v dnešní době i o závodních stoupacích voscích řady VR, 100% fluorových prášcích FC a mnohé další.