REX 4702 Hydrex2 Gel, 40g

Výrobce Rex
Kód:  RX_4702
GTIN (EAN/ISBN/...):  6417839047023
Skladem:   2
Rex Hydrex2 je fluorový gel, který se používá především jako finální vrstva na klistry a tuhé stoupací vosky, v případech kdy vám na vosk namrzá sníh. Popř. lze Hydrex použít i jako prevenci proti namrzání sněhu. Hydrex zvyšuje skluzové vlastnosti stoupacích vosků, snižuje námrazu a odpuzuje nečistoty.
2360 Kč
Doprava zdarma

REX 4702 Hydrex2 Gel, +10°C až -20°C, 40g

Rex Hydrex2 je fluorový gel, který se používá především jako finální vrstva na klistry a tuhé stoupací vosky, v případech kdy vám na vosk namrzá sníh popř. lyže při jízdě "přidrhávají". Hydrex leza použít i jako prevenci proti namrzání sněhu. Hydrex zvyšuje skluzové vlastnosti stoupacích vosků, snižuje námrazu a odpuzuje nečistoty. Hydrex se zároveň používá také při aplikaci mikrokontaktu. Při teplotách +3°C až -5°C je možné Hydrex použít jako urychlovač - Hydrex nastříkejte na skluznou část skluznice běžecké lyže. 

S příchodem EU předpisů tykajících se omezení používání fluoru, již nebude od sezóny 2018/19 dostupný oblíbený fluorový gel REX Hydrex - nástupcem he REX Hydrex2

Aplikace Hydrexu:

Hydrex aplikujte jako poslední vrstvu na stoupací tuhý vosk nebo klistr, popř. na vysmirkovanou skluznici (mikrokontakt). Aplikaci provádějte ve venkovní chladném prostředí na studenou skluznici lyže - zabráníte tak odpaření fluoru z gelu. 

 

Video návod - použití Rex Hydrex

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.