REX 81 PowerGrip Marathon Green, vosk bez fluoru, -8°C až -20°C, 45g

Výrobce Rex
Kód:  RX_22-081
Skladem:   5+
Bez fluorový vosk, který je nejlepší z řady vosků PowerGrip Marathon. Bezkonkurenční vosk do chladných podmínek. Tento vosk má stejné vlastnosti jako modrý PowerGrip, ale je určen do chladnějších podmínek. Zároveň se jedná o vynikající základový závodní vosk!.
460 Kč

REX 81 PowerGrip Marathon Green, vosk bez fluoru, -8°C až -20°C, 45g

Bez fluorový vosk, který je nejlepší z řady vosků PowerGrip Marathon. Bezkonkurenční vosk do chladných podmínek. Tento vosk má stejné vlastnosti jako modrý PowerGrip, ale je určen do chladnějších podmínek. Zároveň se jedná o vynikající základový závodní vosk!

PowerGrip Marathon: velmi zajímavá řada závodních fluorových vosků s vynikající odolností vůči sjetí. Vlastnosti vosku kombinují to nejlepší z tuhých vosků a klistrů. Tyto vosky mohou být používány i jako podkladová vrstva, zajišťující vyšší soudržnost vosku se skluznicí.

  • navržen k využití pro dálkové běhy
  • odolný vůči sjetí a zároveň tutový odraz
  • obsahuje teplotně reaktivní složky 

 

REX N-KINETIC - nanočástice ve formě vosku tvoří hydrofobní povrchovou strukturu, která snižuje sání vytvořené mokrým sněhem a také zvyšuje odpudivost nečistot. Nanočástice jsou netoxické, vodu a nečistoty odpuzující a ultrarychlé. 

 

Video návod - aplikace vosku Rex PowerGrip

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.