REX 410 RCX Růžový ”starý sníh” +5°C až -20°C, 60ml

Výrobce Rex
Kód:  RX_410
GTIN (EAN/ISBN/...):  6417839004101
Skladem:   5+
REX RCX Pink patří do řady „UHW“ ultra-tvrdé vosky, což znamená, že výjimečně klouže dobře jak na hrubozrnném mokrém sněhu, tak na pomalém, "pískovém" sněhu. REX RCX Pink je podobný složením s parafínem REX HF41 Pink/Green a byl vyladěn přimýcháním optimálního množství fluorového prášku REX "89" ze závodní řady 'Racing Service Special'.

Tento fuorový prášek s obsahem molybdenu je výjimečně rychlý na znečištěné a hrubém sněhu. Skvělá volba pro jízdu na začátku sezóny na umělém sněhu nebo špinavé jarní břečce ke konci sezóny!

1360 Kč

REX 410 RCX Růžový ”starý sníh” +5°C až -20°C, 60ml

REX RCX Pink patří do řady „UHW“ ultra-tvrdé vosky, což znamená, že výjimečně klouže dobře jak na hrubozrnném mokrém sněhu, tak na pomalém, "pískovém" sněhu. REX RCX Pink je podobný složením s parafínem REX HF41 Pink/Green a byl vyladěn přimýcháním optimálního množství fluorového prášku REX "89" ze závodní řady 'Racing Service Special'.

Tento fuorový prášek s obsahem molybdenu je výjimečně rychlý na znečištěné a hrubém sněhu. Skvělá volba pro jízdu na začátku sezóny na umělém sněhu nebo špinavé jarní břečce ke konci sezóny!

Pro dosažení nejlepšího výkonu nanášejte tekuté parafíy na čistou skluznici lyže, která byla ošetřena čističem Rex Glide Cleaner

Zatřepej, namaž, nech zaschnout, vylešti a jeď!

 

Teplotní rozsah: +5°C až -20°C

Druh sněhu: starý / umělý / hrubý sníh popř. nový sníh ve velkém chladnu

 

Skluzné vosky RCX

Skluzné vosky RCX jsou postavené na základě HF parafínu obohacené pořádnou dávkou fluorového prášku bez PFOA pro konkrétní podmínky. Kombinace aplikace parafínu na skluznici za studena, následným sušením a vytvrzováním společně s tekutým voskem nabízí dlouhotrvající a obzvláště pocitově skluzné lyže. 

 

 

Rex FUTURE FLUOR ™ je technologie fluorocarbonů nové generace bez PFOA, která splňuje nové předpisy EU 2020. Je bezpečnější pro uživatele a životní prostředí a zároveň přináší lepší výkon!

Tento produkt vyhovuje legislativě EU 2020 - obsahuje povolený fluor tzv. C6

 

XCSPORT.cz test, názory, postřehy

Rychlé, funkční řešení pro aplikaci parafínů na lyži. Na vosku lze ujet 15-20km. Pomocí jedné lahvičky namažete až 80 párů lyží (běžeckých).  

 

Návod - aplikace instatního parafínu

  • důkladně protřepejte lahvičku s instatním parafínem
  • nanesete vosk skluznou část lyže
  • nechte zaschnout cca cca 20min.
  • vykartáčujte nylonovým kartáčem

 

 

Video návod - mazání tekutých parafínů Rex 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.