TOKO Kombinovaný kartáč

Kód: 5545243
Akce
Neohodnoceno
Značka: Toko
599 Kč –17 %
TOKO Kombinovaný kartáč
599 Kč –17 % 497 Kč
Odešleme co nejdříve (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Optimální ekonomická varianta 1/2 nylon a 1/2 bronz, kartáče na lyže a běžky

Detailní informace

Detailní popis produktu

TOKO kombinovaný kartáč

Optimální ekonomická varianta 1/2 nylon a 1/2 bronz

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáče hranaté, Nylonové kartáče, Měděné kartáče
Materiál štětiny: Nylon, Měď

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalita pro špičkový výkon

Od založení společnosti TOKO před více než 100 lety je naše značka se svou bohatou tradicí stálou inovací a prvotřídní kvalitou. Specialista na povrchy vyvíjí a vyrábí různé vosky od produktů pro začátečníky až po absolutní high-tech vosky. Vosky a nářadí TOKO poskytují lyžím a prknům špičkový výkon a extra bezpečnost na sjezdovce. TOKO je také velmi doma v outdoorovém sektoru. Produkty z řady Care se milionkrát osvědčily, pokud jde o zachování nepřetržité špičkové funkčnosti a dlouhé životnosti textilu, obuvi a dalšího vybavení.

Uživatelé po celém světě od začátečníků a nadšených amatérů až po profesionální sportovce spoléhají na jedinou značku, aby získali dokonalý povrch: TOKO.

Švýcarská technologie TOKO. Toto složení představuje nejlepší kvalitu, funkci a péči. Od založení společnosti a zavedení značky TOKO v roce 1916 se centrála TOKO zahrnující výkonné řízení, marketing, produktový management a výzkum a vývoj vždy nacházela ve Švýcarsku.

 

Blízko sportovcům

TOKO se již po mnoho desetiletí tradičně účastní všech významných národních a mezinárodních lyžařských akcí – poskytuje aktivní podporu sportovcům a servisním týmům z celého světa.

Četné úspěchy v disciplínách alpského a severského lyžování umožnily lyže dokonale navoskované firmou TOKO. O těchto úspěších nejlépe svědčí nespočet medailí a vítězství na olympijských hrách, světových a evropských soutěžích i závodech Světového poháru.