TOKO HC3 Racing 500 ml, smývač vosků

Kód: 5506501
Akce
Neohodnoceno
Značka: Toko
650 Kč –10 %
TOKO HC3 Racing 500 ml, smývač vosků
650 Kč –10 % 585 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
TOKO HC3 racing je smývač, který je určený pro jemné čištění skluznic všech typů, speciálně je vyvinut pro odstraňování Top Finish produktů a následující přípravu skluznice pro další voskování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TOKO HC3 RACING, smývač vosků, 500 ml

Určený pro jemné čištění skluznic všech typů, speciálně je vyvinut pro odstraňování Top Finish produktů a následující přípravu skluznice pro další voskování. 

 

Video návod - čištění skluznice lyží

Doplňkové parametry

Kategorie: Smývače vosků
Obsahuje fluor?: Bez fluoru
Provedení vosku: Tekutý v plechovce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalita pro špičkový výkon

Od založení společnosti TOKO před více než 100 lety je naše značka se svou bohatou tradicí stálou inovací a prvotřídní kvalitou. Specialista na povrchy vyvíjí a vyrábí různé vosky od produktů pro začátečníky až po absolutní high-tech vosky. Vosky a nářadí TOKO poskytují lyžím a prknům špičkový výkon a extra bezpečnost na sjezdovce. TOKO je také velmi doma v outdoorovém sektoru. Produkty z řady Care se milionkrát osvědčily, pokud jde o zachování nepřetržité špičkové funkčnosti a dlouhé životnosti textilu, obuvi a dalšího vybavení.

Uživatelé po celém světě od začátečníků a nadšených amatérů až po profesionální sportovce spoléhají na jedinou značku, aby získali dokonalý povrch: TOKO.

Švýcarská technologie TOKO. Toto složení představuje nejlepší kvalitu, funkci a péči. Od založení společnosti a zavedení značky TOKO v roce 1916 se centrála TOKO zahrnující výkonné řízení, marketing, produktový management a výzkum a vývoj vždy nacházela ve Švýcarsku.

 

Blízko sportovcům

TOKO se již po mnoho desetiletí tradičně účastní všech významných národních a mezinárodních lyžařských akcí – poskytuje aktivní podporu sportovcům a servisním týmům z celého světa.

Četné úspěchy v disciplínách alpského a severského lyžování umožnily lyže dokonale navoskované firmou TOKO. O těchto úspěších nejlépe svědčí nespočet medailí a vítězství na olympijských hrách, světových a evropských soutěžích i závodech Světového poháru.