Red Creek 225 Kufr s rotačním XC kombi-kartáčem a příslušenstvím

Red Creek 225 Kufr s rotačním XC kombi-kartáčem a příslušenstvím
Red Creek 225 Kufr s rotačním XC kombi-kartáčem a příslušenstvím
Výrobce Red Creek
Kód:  RC_225
Skladem:   5+
Kufr s rotačním kombi-kartáčem o šířce 140mm a příslušenstvím (držák k roto kartáčům 140mm, škrabka - Scraper Pro Diamond 5mm a škrabku na drážky)
4480 Kč
Doprava zdarma

Red Creek 225 Kufr s roto XC kombi-kartáčem a příslušenstvím

Kufr s rotačním kombi-kartáčem o šířce 140mm a příslušenstvím (držák k roto kartáčům 140mm, škrabka - Scraper Pro Diamond 5mm a škrabku na drážky). Kombinovaný kartáč je určeno pro servis lyží pro běžecké lyžování.

Kufr obsahuje:

  • RED CREEK 102 DRŽÁK K ROTO KARTÁČŮM, 140mm
  • RED CREEK 150 ROTO KOMBI-KARTÁČ, KOŇSKÁ ŽÍNĚ / BÍLÝ NYLON, 140mm
  • RED CREEK 019 WORLD CUP SCRAPPER DIAMOND GRIND, 5mm
  • RED CREEK 023 GROOVE SCRAPER, škrabka na žlábek

 

Společnost Red Creek nabízí pro hobíky a elitními závodníky kompletní systém nástrojů určených pro leštění a kartáčovní skluznice běžeckých lyží, sjezdových lyží a snowboardů napříč veškerými sněhovými podmínkami. Všechny rotační kartáče Red Creek je doporučeno používat s originální rukojetí, která má ochranný kryt. Jako zdroj otáčení používejte vrtačku se sklíčidlem, která umožní nastavit rychlost otáček v rozmezí 2000-4000 ot./min popř. 1000-2000 ot./min pro ocelové kartáče. Na kartáč příliš netlačte - ať štětiny dělají svoji práci.

Kartáče a roto kartáče Red Creek používají servismeni na světových pohárech v běhu na lyžích a biatlonu. Jejich konstrukce je velmi stabilní, přesná a jsou použity velmi kvalitní materiály oceníte jejich velmi dlouhou životnost.

Vyrobeno ve Švédsku

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.