LILLSPORT Legend breeze SH, rukavice na kolečkové lyže

-10% LILLSPORT Legend breeze SH- rukavice na kolečkové lyže
Výrobce LillSport
Kód:  LILL_0407-00
Skladem:   4
Letní závodní/tréninková zkrácená rukavice na kolečkové lyže bez prstů určená pro jízdu na kolečkových lyžích, nordic walking, kolo nebo běh s hůlkami.
981 Kč
1090 Kč

LILLSPORT LEGEND BREEZE SH- rukavice na kolečkové lyže

Letní závodní/tréninková zkrácená rukavice bez prstů určená pro jízdu na kolečkových lyžích, nordic walking, kolo nebo běh s hůlkami. Svrchní část je z elastického materiálu Lycra, který zaručuje tvarovou stálost. V oblasti dlaně a na prstech je použita syntetická kůže Clarino, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem. Horní strana palce je ošetřena Lycrou pro otírání. Rukavice ukončena do tenké neoprenové manžety. Rukavice je možno prát v pračce. 
Svrchní materiál: 100% Lycra® 
Dlaňová část: syntetická kůže Clarino (60% Polyamid, 40% Polyurethan) 
Manžeta: 100% Neopren 
Charakteristika materiálů: 
Clarino® 
- je silná syntetická kůže se složením 60% Polyamidu a 40% Polyuretanu. Materiál velmi dobře dýchá a má výborné parametry odvodu potu. Textilie se dá prát, přičemž nemění své unikátní vlastnosti. Využívá se především v oblasti dlaní, prstů a na výztuže. 
Lycra® 
- je syntetické pružné vlákno, které přínáší vynikající padnutí, jak za sucha, tak za mokra, trvalé udržování tvaru a maximální pohodlí. Jeho pozoruhodná schopnost roztáhnout se a vrátit se do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech látek a oděvů, v nichž je použito. Pružnost, kterou vlákno Lycra® dodává sportovním oděvům, umožňuje, aby aerodynamicky přiléhaly k tělu a přitom nebránily v pohybu. 

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.