KINETIXX Sol Black, rukavice

kinetixx_7020-150-01_Sol_palm_web
Výrobce KinetiXx
Kód:  7020-150-01
Skladem:   5+
Každý, kdo si stejně jako biatlonoví profíci z Francie a Norska zakládá na tom nejlepším materiálu, by měl důvěřovat modelu běžeckých lyžařských rukavic Sol od KinetiXx. Materiály, střih a design byly vyvinuty ve spolupráci se špičkovými biatlonisty a neustále jsou zdokonalovány.
1290 Kč

KINETIXX Sol Black, rukavice na běžky

Každý, kdo si stejně jako biatlonoví profíci z Francie a Norska zakládá na tom nejlepším materiálu, by měl důvěřovat modelu běžeckých lyžařských rukavic Sol od KinetiXx. Materiály, střih a design byly vyvinuty ve spolupráci se špičkovými biatlonisty a neustále jsou zdokonalovány.

Model Sol je velmi lehká rukavice z tenkého materiálu pro středně teplé zimní podmínky. To je zvláště důležité, pokud mají být ruce na jedné straně v teple, a na druhé straně musí zůstat velmi citlivé, například při střelbě. Rukavice na běžecké lyžování Sol dokonale kombinují tyto vlastnosti a dělají z nich oblíbený model mnoha profesionálních biatlonistů. Svrchní materiál se skládá z tenkého, ale větruodolného a vodoodpudivého materiálu, bez další fleecové vrstvy. Měkký materiál příjemně přiléhá k pokožce a je působivý svými rychleschnoucími vlastnostmi a vysokou prodyšností, takže tekutiny, jako je pot, jsou velmi rychle odváděny ven a ruka zůstává příjemně suchá. Dlaň je vyrobena z velmi měkkého, elastického Micro Suede, který je potažen speciálním silikonovým gripem. Díky tomu je dlaň velmi ohebná a ruce mají vysokou hmatatelnost. Na palec byl vložen fleece včetně membrány, která dokáže absorbovat pot. Rukavice jsou zakončeny v oblasti zápěstí pomocí pohodlné, těsně přiléhající manžety. Rukavice má sportovní střih, padne jako druhá vrstva kůže a tím nejlepším možným způsobem podporuje všechny sportovce v jejich tréninku. Rukavice na běžecké lyžování Sol jsou nutností pro všechny běžkaře, kteří se chtějí stát těmi nejlepšími.

  • Svrchní materiál: Xx-FastDry
  • Dlaňová část: Micro Suede se silikonovým potiskem
  • Manžeta: Neopren
  • Velikost: 6,5-11

 

Rukavice KinetiXx

Od roku 2012 nabízí německá společnost W+R pro své zákazníky technicky inovativní a módně atraktivní rukavice pod značkou KinetiXx  Ať už jde o rukavice pro zimní sporty, cyklistické rukavice, rukavice pro všechny outdoorové aktivity, pracovní rukavice pro řemeslníky a průmysl nebo taktické rukavice, najde u KinetiXx přesně ty rukavice, které splňují vaše požadavky. KinetiXx těží nejen z více než 90 let zkušeností u W+R, ale také úzké spolupracuje se špičkovými sportovci.

Rukavice KinetiXx můžete vidět každý víkend na světových pohárech v klasickém lyžování, biatlonu, severské kombinaci, skocích na lyžích. Na vývoji rukavic se podílí sportovci jako Johannes Boe, Martin Fourcade, Alexander Bolshunov.

 

Jakou zvolit velikost rukavic na běžky?

Potřebnou velikost rukavic na běžky zjistíte tak, že si nejprve krejčovským metrem změřte obvod ruky přes mírně vyklenuté záprstní klouby. Měřte dominantní ruku - takže pokud jste pravák, změřte pravou ruku; pokud jste levák, tak měřte levou ruku.

Z naměřeného obvodu v centimetrech vyplývá velikost rukavic viz tabulka. 

EU Velikost rukavic 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11
Obvod dlaně v cm 18,0 19,0  20,5 22,0 23,0 24,0 26,0 27,0 27,5 28,5

 

Popř. si vytiskněte tuto šablonu


EU velikost rukavic je udávána ve starých německých palcích. Jeden německý palec = 2,7cm. Tz. velikosti 9 odpovídá obvod dlaně 24,3cm.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.