KINETIXX Nebeli Junior Black/Red, dětské rukavice

KINETIXX Nebeli Junior Black/Red, dětské rukavice
Výrobce KinetiXx
Kód:  7020-631-03
Skladem:   1
Tenké, prstové zimní rukavice na běžky pro děti. Rukavice lze použít pro závodění na běžkách a závody v biatlonu. Svrchní materiál rukavic je vyroben z pružné lycry, která je doplněna tenfou fleesovou vrtstvou. Dlaň ze syntetické kůže je doplněna silikonovým / protiskluzovým potiskem. Neioprenová manžeta rukavic je na suchý zip.
749 Kč

KINETIXX Nebeli Junior Black/Red, dětské rukavice

Tenké, prstové zimní rukavice na běžky pro děti. Rukavice lze použít pro závodění na běžkách a závody v biatlonu. Svrchní materiál rukavic je vyroben z pružné lycry, která je doplněna tenkou flesovou vrstvou. Dlaň ze syntetické kůže je doplněna silikonovým / protiskluzovým potiskem. Neoprenová manžeta rukavic je na suchý zip.

  • Svrchní materiál: Lycra s tenkou flesovou podšívkou
  • Dlaňová část: Chicron PU se silikonovým potiskem
  • Manžeta: Neopren se suchým zipem
  • Velikost: 4-6

 

Rukavice KinetiXx

Od roku 2012 nabízí německá společnost W+R pro své zákazníky technicky inovativní a módně atraktivní rukavice pod značkou KinetiXx  Ať už jde o rukavice pro zimní sporty, cyklistické rukavice, rukavice pro všechny outdoorové aktivity, pracovní rukavice pro řemeslníky a průmysl nebo taktické rukavice, najde u KinetiXx přesně ty rukavice, které splňují vaše požadavky. KinetiXx těží nejen z více než 90 let zkušeností u W+R, ale také úzké spolupracuje se špičkovými sportovci.

Rukavice KinetiXx můžete vidět každý víkend na světových pohárech v klasickém lyžování, biatlonu, severské kombinaci, skocích na lyžích. Na vývoji rukavic se podílí sportovci jako Johannes Boe, Martin Fourcade, Alexander Bolshunov.

 

Jakou zvolit velikost rukavic na běžky?

Potřebnou velikost rukavic na běžky zjistíte tak, že si nejprve krejčovským metrem změřte obvod ruky přes mírně vyklenuté záprstní klouby. Měřte dominantní ruku - takže pokud jste pravák, změřte pravou ruku; pokud jste levák, tak měřte levou ruku.

Z naměřeného obvodu v centimetrech vyplývá velikost rukavic viz tabulka. 

EU Velikost rukavic 4 5 6 7
Obvod dlaně v cm 14,0 15,5 17,5 18,9


EU velikost rukavic je udávána ve starých německých palcích. Jeden německý palec = 2,7cm. Tz. velikosti 9 odpovídá obvod dlaně 24,3cm.

U dětských velikostí rukavic je poměr mezi velikostí dlaně a délkou prstů jiný než u dospělých. Z tohoto důvodu neodpovídá přepočet mezi německým palcem a obvodem dlaně v cm, tj. / 2,7cm jako u dospělých velikostí rukavic.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.