ALPINA T8 JR, NNN, dětské boty na běžky

detske-boty-alpina-t8-jr-nnn (1)
detske-boty-alpina-t8-jr-nnn (2)
Výrobce Alpina
Kód:  5939-4
Skladem:   4
Dětská běžecká obuv Alpina T8 jsou skvělou volbou pro malé lyžaře. Na první pohled zaujme svým sportovním provedením. Podrážka: NNN, pro vázání typu NNN (Rottefella, Salomon Prolink či Fischer Tournamic)
1910 Kč

ALPINA T8 JR, NNN, dětské boty na běžky

Dětská běžecká obuv Alpina T8 jsou skvělou volbou pro malé lyžaře. Na první pohled zaujme svým sportovním provedením.

Měkká flexe podrážky, kvalitní zateplení, anatomicky tvartovaná podešev to vše přispívá k perfektnímu jízdnímu prožitku.

  • Izolace brání vniknutí chladu či vlhkosti do boty a poskytuje tak pocit tepla.
  • Plastový opatek- pevný a tuhý multifunkční opatek vyhovuje různým tvarům pat; zaručuje pevnou oporu paty, zabraňuje nežádoucím pohybům paty a minimalizuje efekt vyzouvání boty. Opatek výrazně zlepšuje torzní stabilitu podrážky.
  • Elastická vsadka v lýtkové části - elastická vsadka umožňuje upravit obvod horní části boty. Je zárukou maximálního pohodlí a skvěle padnoucích bot nad kotníkem. razně zlepšuje torzní stabilitu podrážky.
  • Anatomicky tvarovaná vložka - díky speciální anatomicky tvarované vložce složené ze tří různých materiálů boty dokonale sedí. materiál a tvar vložky zaručují rovnoměrné rozložení sil.
  • Zateplení THINSULATE - tepelná izolace Thinsulate zaručuje nohám ty nejlepší podmínky; ve srovnání s ostatními tepelně- izolačními materiály je Thinsulate dvakrát teplejší. umožňuje noze dýchat a zaručuje vysoký tepelný komfort a naprosté pohodlí i ve velmi chladném a mokrém počasí
  • Podrážka: NNN, pro vázání typu NNN (Rottefella, Salomon Prolink či Fischer Tournamic)

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.