SPORTEN RS Classic Junior Skin, 162 cm, pro 26 - 38 kg

Kód: 1B2318914326162
Výroba produktu ukončena
Neohodnoceno
Značka: Sporten
3 740 Kč
Nevyrábí se
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Dětské běžky SPORTEN RS Classic se skinem vycházející z dospělé verze klasických běžek pro začínající závodníky. Má odolnější konstrukci, stále je však určena jen pro upravené tratě. Lyže nejvyšší kvality a konstrukčního řešení. Ultralehké jádro tvořené kombinací hi-tech materiálů s hladkou skluznicí HM Graphite Base doplněnou tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk. Takto upravená lyže je vhodná na trénink nebo závod bez dlouhých příprav s mazáním a můžete ji použít jak na novém prašanu i ve zmrzlé stopě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPORTEN RS Classic Junior Skin, 162 cm, pro 26 - 38 kg

Dětské běžky se skinem vycházející z dospělé verze klasických běžek pro začínající závodníky. Má odolnější konstrukci, stále je však určena jen pro upravené tratě. Lyže nejvyšší kvality a konstrukčního řešení. Ultralehké jádro tvořené kombinací hi-tech materiálů s hladkou skluznicí HM Graphite Base doplněnou tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk. Takto upravená lyže je vhodná na trénink nebo závod bez dlouhých příprav s mazáním a můžete ji použít jak na novém prašanu i ve zmrzlé stopě.

Hmotnost páru lyží při délce 162 cm je 940 g.

Lyže jsou osazeny NIS deskou.

Doporučená váha lyžaře 26 - 38 kg

 

Výběr běžeckých lyží 

Délka lyže se volí o 20-30 cm delší než je výška postavy. Při výběru lyže je nutné vzít v úvahu vaši hmotnost. 

Nenašli jste v naší nabídce běžecké lyže, které odpovídají vaším parametrům a představám? Kontaktujte nás přes email nebo telefonicky.

 

S lyžemi od nás dostanete zdarma

  • označení mazací komory pro mazání tuhých vosků a klistrů přesně na váhu, kterou nám uvedete do poznámky objednávky
  • skluznice je naparafínována tak, aby jste mohli po nákupu lyží co nejdříve vyjet do stopy. Skluznici lyže napouštíme unikátním přípravkem na napouštění nových lyží "Rex základový olej" + Rex základový parafín a na závěr je parafínujeme "LF modrý".
  • sponky na lyže
  • doprava zdarma 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Archiv
Hmotnost lyžaře: 20-29 kg, 30-39 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: