TOKO Universal adapter pro Ski Vise World Cup- univerzální svěrky

Kód: 5560034
Akce
Neohodnoceno
Značka: Toko
1 000 Kč –10 %
TOKO Universal adapter pro Ski Vise World Cup- univerzální svěrky
1 000 Kč –10 % 900 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Univerzální svěrky pro uchycení všech druhů lyží (běžecké, sjezdové, freeridové) a snowboardů k voskovacímu stolu. Doplněk ke svěráku TOKO Ski Vise World Cup a náhradní díl k TOKO Ski Vise Nordic.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TOKO Universal adapter pro Ski Vise World Cup - univerzální svěrky

Přídavný adaptér, který se uchycuje na dvě krajní čelisti svěráku TOKO Ski Vise World Cup. Díky němu lze svěrák použít také pro snowboardy, freeridové lyže a běžecké lyže. Použitím tohoto adaptéru vznikne svěrák "all in one". Vyrobeno z kvalitního plastu a gumy.

Popř. lze použít tyto svěrk jako nnáhradní díl k držáku na běžky TOKO Ski Vise Nordic

 

Pozor svěrák TOKO Ski Vise World Cup není součástí dodávky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalita pro špičkový výkon

Od založení společnosti TOKO před více než 100 lety je naše značka se svou bohatou tradicí stálou inovací a prvotřídní kvalitou. Specialista na povrchy vyvíjí a vyrábí různé vosky od produktů pro začátečníky až po absolutní high-tech vosky. Vosky a nářadí TOKO poskytují lyžím a prknům špičkový výkon a extra bezpečnost na sjezdovce. TOKO je také velmi doma v outdoorovém sektoru. Produkty z řady Care se milionkrát osvědčily, pokud jde o zachování nepřetržité špičkové funkčnosti a dlouhé životnosti textilu, obuvi a dalšího vybavení.

Uživatelé po celém světě od začátečníků a nadšených amatérů až po profesionální sportovce spoléhají na jedinou značku, aby získali dokonalý povrch: TOKO.

Švýcarská technologie TOKO. Toto složení představuje nejlepší kvalitu, funkci a péči. Od založení společnosti a zavedení značky TOKO v roce 1916 se centrála TOKO zahrnující výkonné řízení, marketing, produktový management a výzkum a vývoj vždy nacházela ve Švýcarsku.

 

Blízko sportovcům

TOKO se již po mnoho desetiletí tradičně účastní všech významných národních a mezinárodních lyžařských akcí – poskytuje aktivní podporu sportovcům a servisním týmům z celého světa.

Četné úspěchy v disciplínách alpského a severského lyžování umožnily lyže dokonale navoskované firmou TOKO. O těchto úspěších nejlépe svědčí nespočet medailí a vítězství na olympijských hrách, světových a evropských soutěžích i závodech Světového poháru.