TOKO Performace Yellow/Žlutý, +10°C až -4°C, 40g

Kód: 5501015
Akce
Neohodnoceno
Značka: Toko
330 Kč –10 %
TOKO Performace Yellow/Žlutý, +10°C až -4°C, 40g
330 Kč –10 % 297 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Nový parafín TOKO LF - TOKO PERFORMANCE žlutý 40g (5501015) Lehce fluorový vosk s unikátní DLC přímesí. Lze použít jako příměs do závodních vosků. Pro staré, agreivní a hrubozrné sněhy. Možné použití jako podklad pro HF a Top Finish vosky. Řada PERFORMANCE nahrazuje od začátku sezóny 2019/2020 stávající kolekci LF.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TOKO Performace Yellow/Žlutý, +10°C až -4°C, 40g

Nový parafín LF od TOKO PERFORMANCE žlutý 40g (5501015)

  • Lehce fluorový vosk s unikátní DLC příměsí.
  • Lze použít jako příměs do závodních vosků.
  • Pro staré, agresivní a hrubozrnné sněhy.
  • Možné použití jako podklad pro HF a Top Finish vosky.

 

Řada PERFORMANCE nahrazuje od začátku sezóny 2019/2020 stávající kolekci LF.

Doplňkové parametry

Kategorie: Toko - sportovní parafíny
Provedení vosku: Tradiční blok
? Dle teploty vzduchu: +1..+10°C, +1..-1°C, -1..-4°C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalita pro špičkový výkon

Od založení společnosti TOKO před více než 100 lety je naše značka se svou bohatou tradicí stálou inovací a prvotřídní kvalitou. Specialista na povrchy vyvíjí a vyrábí různé vosky od produktů pro začátečníky až po absolutní high-tech vosky. Vosky a nářadí TOKO poskytují lyžím a prknům špičkový výkon a extra bezpečnost na sjezdovce. TOKO je také velmi doma v outdoorovém sektoru. Produkty z řady Care se milionkrát osvědčily, pokud jde o zachování nepřetržité špičkové funkčnosti a dlouhé životnosti textilu, obuvi a dalšího vybavení.

Uživatelé po celém světě od začátečníků a nadšených amatérů až po profesionální sportovce spoléhají na jedinou značku, aby získali dokonalý povrch: TOKO.

Švýcarská technologie TOKO. Toto složení představuje nejlepší kvalitu, funkci a péči. Od založení společnosti a zavedení značky TOKO v roce 1916 se centrála TOKO zahrnující výkonné řízení, marketing, produktový management a výzkum a vývoj vždy nacházela ve Švýcarsku.

 

Blízko sportovcům

TOKO se již po mnoho desetiletí tradičně účastní všech významných národních a mezinárodních lyžařských akcí – poskytuje aktivní podporu sportovcům a servisním týmům z celého světa.

Četné úspěchy v disciplínách alpského a severského lyžování umožnily lyže dokonale navoskované firmou TOKO. O těchto úspěších nejlépe svědčí nespočet medailí a vítězství na olympijských hrách, světových a evropských soutěžích i závodech Světového poháru.