TOKO HelX Liquid 2.0 Red 100% perfluorcarbon, -2°C až -12°C, 50 ml, sprej

Kód: 5503002
Akce
Neohodnoceno
Značka: Toko
3 100 Kč –28 %
TOKO HelX Liquid 2.0 Red 100% perfluorcarbon, -2°C až -12°C, 50 ml, sprej
3 100 Kč –28 % 2 232 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Červený urychlovač TOKO HelX liquid 2.0 red je určen k finální úprav skluznice lyží. Jedinečný výkon na všech druzích sněhu, speciálně vyvinutý pro studený, silně abrasivní sníh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TOKO HelX liquid 2.0 red 50 ml, spray červený, 100% perfluorcarbon

Červený urychlovač je určen k finální úprav skluznice lyží. Jedinečný výkon na všech druzích sněhu, speciálně vyvinutý pro studený, silně abrasivní sníh.při teplotách sněhu v rozmezí -2°C / -12°C

  • při teplotách vzduchu v rozmezí -2°C / -12°C

  • 100% fluorizovaný tekutý vosk

  • nejrychlejší tekutý vosk v nabídce

  • jedinečný výkon na všech druzích sněhu

  • speciálně vyvinutý pro studený, silně abrasivní sníh

  • znatelně snižuje tření

  • jednoduchá a rychlá aplikace

 

Video návod - aplikace prášků TOKO JetStream Powder 

>

Doplňkové parametry

Kategorie: Toko - prášky a urychlovače
Obsahuje fluor?: S fluorem
Provedení vosku: Tekutý ve spreji
? Dle teploty vzduchu: -1..-4°C, -4..-8°C, -8..-20°C
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalita pro špičkový výkon

Od založení společnosti TOKO před více než 100 lety je naše značka se svou bohatou tradicí stálou inovací a prvotřídní kvalitou. Specialista na povrchy vyvíjí a vyrábí různé vosky od produktů pro začátečníky až po absolutní high-tech vosky. Vosky a nářadí TOKO poskytují lyžím a prknům špičkový výkon a extra bezpečnost na sjezdovce. TOKO je také velmi doma v outdoorovém sektoru. Produkty z řady Care se milionkrát osvědčily, pokud jde o zachování nepřetržité špičkové funkčnosti a dlouhé životnosti textilu, obuvi a dalšího vybavení.

Uživatelé po celém světě od začátečníků a nadšených amatérů až po profesionální sportovce spoléhají na jedinou značku, aby získali dokonalý povrch: TOKO.

Švýcarská technologie TOKO. Toto složení představuje nejlepší kvalitu, funkci a péči. Od založení společnosti a zavedení značky TOKO v roce 1916 se centrála TOKO zahrnující výkonné řízení, marketing, produktový management a výzkum a vývoj vždy nacházela ve Švýcarsku.

 

Blízko sportovcům

TOKO se již po mnoho desetiletí tradičně účastní všech významných národních a mezinárodních lyžařských akcí – poskytuje aktivní podporu sportovcům a servisním týmům z celého světa.

Četné úspěchy v disciplínách alpského a severského lyžování umožnily lyže dokonale navoskované firmou TOKO. O těchto úspěších nejlépe svědčí nespočet medailí a vítězství na olympijských hrách, světových a evropských soutěžích i závodech Světového poháru.