Z provozních důvodů objednávky přijaté od úterý 16.7.2024, 18:00 do pátku 19.7.2024 odesíláme v pondělí 22.7.2024

TOKO Base Performace Liquid Yellow, +10°C až -4°C, 100 ml, skluzný vosk

Kód: 5502044
Akce
Značka: Toko
635 Kč –10 %
TOKO Base Performace Liquid Yellow, +10°C až -4°C, 100 ml, skluzný vosk
635 Kč –10 % 571 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Měkký tekutý vosk TOKO Base Performace Liquid Yellow pro splnění vysokých nároků nejen v juniorských závodech, ale také pro tréninky ve všech disciplínách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TOKO Base Performace Liquid Yellow, 100 ml

Měkký tekutý vosk pro splnění vysokých nároků nejen v juniorských závodech, ale také pro tréninky ve všech disciplínách.

Aplikace a vlastnosti

  • Pro podmínky s vysokou vlhkostí a mokrým sněhem
  • Ideální pro tréninky, juniorské závody a ambiciózní nadšence
  • Rychlé zpracování
  • Dlouhotrvající přilnavost vosku
  • Pro kartáčování/leštění použijte Polishing Brush Liquid Paraffin (5545251)

Doplňkové parametry

Kategorie: Toko - sportovní parafíny
Provedení vosku: Tekutý ve spreji
? Dle teploty vzduchu: +1..+10°C, +1..-1°C, -1..-4°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalita pro špičkový výkon

Od založení společnosti TOKO před více než 100 lety je naše značka se svou bohatou tradicí stálou inovací a prvotřídní kvalitou. Specialista na povrchy vyvíjí a vyrábí různé vosky od produktů pro začátečníky až po absolutní high-tech vosky. Vosky a nářadí TOKO poskytují lyžím a prknům špičkový výkon a extra bezpečnost na sjezdovce. TOKO je také velmi doma v outdoorovém sektoru. Produkty z řady Care se milionkrát osvědčily, pokud jde o zachování nepřetržité špičkové funkčnosti a dlouhé životnosti textilu, obuvi a dalšího vybavení.

Uživatelé po celém světě od začátečníků a nadšených amatérů až po profesionální sportovce spoléhají na jedinou značku, aby získali dokonalý povrch: TOKO.

Švýcarská technologie TOKO. Toto složení představuje nejlepší kvalitu, funkci a péči. Od založení společnosti a zavedení značky TOKO v roce 1916 se centrála TOKO zahrnující výkonné řízení, marketing, produktový management a výzkum a vývoj vždy nacházela ve Švýcarsku.

 

Blízko sportovcům

TOKO se již po mnoho desetiletí tradičně účastní všech významných národních a mezinárodních lyžařských akcí – poskytuje aktivní podporu sportovcům a servisním týmům z celého světa.

Četné úspěchy v disciplínách alpského a severského lyžování umožnily lyže dokonale navoskované firmou TOKO. O těchto úspěších nejlépe svědčí nespočet medailí a vítězství na olympijských hrách, světových a evropských soutěžích i závodech Světového poháru.