SWIX PS7 Performance Speed, 250 ml, tekutý fluor free parafín, fialový
Kód: PS07L-250Detailní popis produktu
SWIX PS7 Performance Speed, 250 ml, tekutý fluor free parafín, fialový
SWIX PS7 liquid je vysoce univerzální tekutý skluzný vosk, který poskytuje skvělou odolnost a vynikající skluz na přírodním i umělém sněhu. Tento vosk lze použít jako samostatný závodní vosk nebo jako základní vrstvu pro finální vrstvy vosku.
Produkt SWIX PS07L-250 je dodáván v praktické 250ml lahvičce s širokým otvorem, což umožňuje snadnou aplikaci na skluznici lyže. Vosk se nanáší přes utěrku z netkané textilie.
Teplotní rozsah: od -2°C až -8°C
LIQUIDY jsou skvělé tekuté skluzné vosky, které se vyznačují vysokou odolností a snadnou aplikací. Byly vyvinuty ve spolupráci se Závodním servisem Swix a v testech prokázaly velmi dobré výsledky. Doporučujeme je amatérským závodníkům, nadšencům a rekreačním lyžařům.
Pro dosažení optimálních výsledků je nutné nechat tenkou vrstvu vosku po nastříkání na skluznici zcela zaschnout. Nanášejte v prostorách vytopených na více než 10°C a počkejte 15 minut. Následně skluznici přeleštěte jemným modrým nylonovým kartáčem hranatým T0160B nebo oválným T0160O.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Swix - základní parafíny |
|---|---|
| EAN: | 7045952889016 |
| Značka: | Swix |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
SWIX – norská legenda ve voscích, servisu a výbavě pro běžecké lyžování
SWIX je renomovaná norská značka, která od roku 1946 udává směr ve světě vosků na lyže a snowboardy, servisních nástrojů, holí, rukavic a oblečení pro běžecké i sjezdové lyžování.
Historie firmy Swix sahá až do roku 1943, kdy Martin Matsbo začal spolupracovat s chemiky firmy AB Astra na vývoji revolučních lyžařských vosků. Už v roce 1946 uvedl Swix na trh první barevně odlišené stoupací vosky a klistry, které si rychle získaly světovou pozornost – na olympiádě v roce 1948 lyžovali vítězové výhradně s vosky Swix.
Od roku 1986 sídlí Swix v Lillehammeru, ikonickém norském městě známém díky ZOH 1994. Dnes je Swix největším producentem vosků a vybavení pro profesionální i hobby lyžaře. V sortimentu najdete široký výběr kartáčů na lyže, škrabek, žehliček, voskovacích profilů i náhradních dílů na hůlky.
Swix neustále inovuje a reaguje na moderní trendy. V souladu s novými pravidly FIS nabízí špičkové nefluorové vosky řad PS (Performance Speed), HS (High Speed) a TS (Top Speed), které pokrývají potřeby tréninku i závodního lyžování. K dispozici jsou také nefluorové závodní prášky pro maximální skluz bez ekologické zátěže.
Swix je nejen symbolem kvality, ale i tradice a technologického pokroku v běžeckém lyžování. S produkty Swix lyžují ti nejlepší – a stejně tak i stovky amatérů, kteří chtějí z lyží dostat maximum.
- Norský výrobce s tradicí od roku 1946
- Široký sortiment vosků, nástrojů a příslušenství
- Moderní nefluorové technologie schválené FIS
- Vhodné pro začátečníky i profesionály
