SVECOM Ariete, běžkařský trenažér, set

Kód: AMH120000909
26 990 Kč –3 %
SVECOM Ariete, běžkařský trenažér, set
26 990 Kč –3 % 25 990 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Posilovací stroj SVECOM ARIETE je multifunkční posilovací stroj s magnetickou brzdou. Trenažér je speciálně vyvinut pro sportovce v běhu na lyžích, kteří procvičují a posilují horní části těla: paže, hrudník, deltové a břišní svaly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SVECOM Ariete, běžkařský trenažér, set

Posilovací stroj ARIETE je nový multifunkční posilovací stroj s magnetickou brzdou od italské firmy Svecom P.E. Stroj je speciálně vyvinut pro sportovce v běhu na lyžích, kteří procvičují a posilují horní část těla: paže, hrudník, deltové a břišní svaly.

Trenažér ARIETE  umožňuje vyvinout o 30% vyšší intenzitu úsilí než u analogů. Všechny jeho vnitřní části rámu jsou vyrobeny z kovu, což vylučuje náhodné poškození. Prvek, který nastavuje zátěž, používá trenažér dvojice indukčních magnetů, což umožňuje plně a maximálně simulovat procvičování všech svalů jako v reálných podmínkách. Křivka růstu zátěže byla zvolena tak, aby se nárůst odolnosti co nejvíce přiblížil sportovním podmínkám. Rychlé a snadné nastavení zátěže se provádí změnou polohy magnetů. Je zde ukazatel intenzity námahy. 

Trenažér ARIETE je určen pro všechny typy tréninku od speciálního, silového až po regenerační, obecná tělesná výchova pro lyžařské sportovní disciplíny: běžecké lyžování, biatlon nebo vodní sporty: plavání, veslování.

Set s posilovacím strojem ARIETE obsahuje:

  • pojízdné lyžiny pro montáž na zeď (délka 50 cm)
  • háky pro zavěšení stroje na žebřiny
  • náhradní lana

 

Specifikace:

  • Hmotnost: 17 kg
  • Výška: 25 cm
  • Šířka: 25 cm.
  • Délka: 60 cm
  • Tělo: hliník

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí tělocvična
Hmotnost: 17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský výrobce digitálně řízených profesionálních strojů na broušení struktur a další úpravu skluznic pro běžky, sjezdové lyže a snowboard. Výrobce zároveň vyrábí příslušenství související se servisem a údržbou lyží.