POCKEI Rollerski gloves 2.0 Slim , rukavice na kolečkové lyže

Výrobce POCKEI
Kód:  PC_GRS19-2
Skladem:   5+
Letní rukavice na kolečkové lyže. Rukavice má svrchní část vyrobenou z bílého prodyšného materiálu. V oblasti dlaně a na prstech je použita syntetická kůže Amara, která je vyztužena v namáhaných oblastech dlaně. Rukavice je ukončena do pohodlné, elastické manžety z lycry. Rukavice jsou vhodné na biatlon - střelbu ze vzduchovky popř. malorážky.
690 Kč

POCKEI Rollerski gloves Slim 2.0, rukavice na kolečkové lyže

Inovovaný model letních rukavic na kolečkové lyže. Rukavice májí svrchní část vyrobenou z bílého prodyšného materiálu. V oblasti dlaně a na prstech je použita syntetická kůže Amara, která je vyztužena v namáhaných oblastech dlaně. Rukavice je ukončena do pohodlné, elastické manžety z lycry. Rukavice jsou vhodné na biatlon - střelbu ze vzduchovky popř. malorážky.

Rukavice jsou dostupné ve velikostech XS, S, M a L.

  • Svrchní materiál: Polyester Micro Mesh, barva bílá, potisk černý
  • Dlaňová část: syntetická kůže AMARO, barva šedá
  • Manžeta: lycra SLIM, pro úzkou ruku
  • Model: 2020/21 

 

Amara: syntetická kůže - materiál s vlastnostmi přírodní kůže, který je velmi odolný a má vyjímečné vlastnostmi citlivosti úchopu

 


Jakou zvolit velikost rukavic na kolečkové lyže?

Potřebnou velikost rukavic na běžky zjistíte tak, že si nejprve krejčovským metrem změřte obvod ruky přes mírně vyklenuté záprstní klouby. Měřte dominantní ruku - takže pokud jste pravák, změřte pravou ruku; pokud jste levák, tak měřte levou ruku.

Z naměřeného obvodu v centimetrech vyplývá velikost rukavic viz tabulka. 

EU velikost rukavic je udávána ve starých německých palcích. Jeden německý palec = 2,7cm. Tz. velikosti 9 odpovídá obvod dlaně 24,3cm.

U dětských velikostí rukavic je poměr mezi velikostí dlaně a délkou prstů jiný než u dospělých. Z tohoto důvodu neodpovídá přepočet mezi německým palcem a obvodem dlaně v cm, tj. / 2,7cm jako u dospělých velikostí rukavic.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.