POCKEI Racing gloves, rukavice na běžky

-7%
Výrobce POCKEI
Kód:  PC_GCR18
Skladem:   5+
Zimní závodní rukavice na běžky / biatlon. Rukavice má svrchní část vyrobenou z větruodolného 3-vrstvého materiálu. V oblasti dlaně a na prstech je použita umělá kůže Clarino, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem. Horní strana palce je ošetřena froté materiálem pro otírání potu. Rukavice je ukončena do pohodlné, elastické neoprenové manžety. Rukavice jsou vhodné na biatlon - střelbu ze vzduchovky popř. malorážky.
456 Kč
490 Kč

POCKEI Racing gloves, rukavice na běžky

Zimní závodní rukavice na běžky / biatlon. Rukavice má svrchní část vyrobenou z větruodolného 3-vrstvého materiálu. V oblasti dlaně a na prstech je použita umělá kůže Clarino, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem. Horní strana palce je ošetřena froté materiálem pro otírání potu. Rukavice je ukončena do pohodlné, elastické neoprenové manžety. Rukavice jsou vhodné na biatlon - střelbu ze vzduchovky popř. malorážky.

Rukavice jsou také dostupné v dětských velikostech 4, 5 a 6.

  • Svrchní materiál: WindTex 3-vrstvý, barva černá, potisk bílý
  • Dlaňová část: umělá kůže Clarino, barva šedá
  • Model: 2018/19 

 


Jakou zvolit velikost rukavic na běžky?

Potřebnou velikost rukavic na běžky zjistíte tak, že si nejprve krejčovským metrem změřte obvod ruky přes mírně vyklenuté záprstní klouby. Měřte dominantní ruku - takže pokud jste pravák, změřte pravou ruku; pokud jste levák, tak měřte levou ruku.

Z naměřeného obvodu v centimetrech vyplývá velikost rukavic viz tabulka. 

EU velikost rukavic je udávána ve starých německých palcích. Jeden německý palec = 2,7cm. Tz. velikosti 9 odpovídá obvod dlaně 24,3cm.

U dětských velikostí rukavic je poměr mezi velikostí dlaně a délkou prstů jiný než u dospělých. Z tohoto důvodu neodpovídá přepočet mezi německým palcem a obvodem dlaně v cm, tj. / 2,7cm jako u dospělých velikostí rukavic.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.