CHIBA Competiton Plus, rukavice na běžky, dotykové

-10% CHIBA Competiton Plus, rukavice na běžky, dotykové
CHIBA Competiton Plus, rukavice na běžky, dotykové
CHIBA Competiton Plus, rukavice na běžky, dotykové
Výrobce Chiba
Kód:  CH_81207
Skladem:   3
Prstové, tenké rukavice s dlaní ze syntetické a odolné kůže clarino. Rukavice mají prošitou / zpevněnou oblast palce, na povrchu rukavice jsou reflexní pruhy. Manžeta je stahovací suchým zipem. Ukazovaček rukavice je vybaven materiálem, se kterým můžete ovládat chytrý telefon. Rukavice lze prát při teplotě do 30 °C.
864 Kč
960 Kč

CHIBA Competiton Plus, rukavice na běžky, dotykové

Prstové, tenké rukavice s dlaní ze syntetické a odolné kůže clarino. Rukavice mají prošitou / zpevněnou oblast palce, na povrchu rukavice jsou reflexní pruhy. Manžeta je stahovací suchým zipem. Ukazovaček rukavice je vybaven materiálem, se kterým můžete ovládat chytrý telefon. Rukavice lze prát při teplotě do 30 °C.

Charakteristika materiálů:

49% Polyamide, 38% Polyester, 7% Elastan, 6% Polyurethane, podšívka: 100% Polyester

 


Jakou zvolit velikost rukavic na běžky?

Potřebnou velikost rukavic na běžky zjistíte tak, že si nejprve krejčovským metrem změřte obvod ruky přes mírně vyklenuté záprstní klouby. Měřte dominantní ruku - takže pokud jste pravák, změřte pravou ruku; pokud jste levák, tak měřte levou ruku.

Z naměřeného obvodu v centimetrech vyplývá velikost rukavic viz tabulka. 

EU velikost rukavic je udávána ve starých německých palcích. Jeden německý palec = 2,7cm. Tz. velikosti 9 odpovídá obvod dlaně 24,3cm.

U dětských velikostí rukavic je poměr mezi velikostí dlaně a délkou prstů jiný než u dospělých. Z tohoto důvodu neodpovídá přepočet mezi německým palcem a obvodem dlaně v cm, tj. / 2,7cm jako u dospělých velikostí rukavic.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.