Red Creek 056 Koňská žíně, black, kartáč

Kód: RC_056
Neohodnoceno
Značka: Red Creek
470 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Tuhý žíněný kartáč je vhodný k použití jako první kartáč po seškrabání vosku ze skluznice lyží a běžek pro téměř všechny parafíny (snad jen s výjimkou velmi měkkých parafínů, které mají tendenci rozmazávat).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Red Creek 056 Koňská žíně, black, kartáč na vosky

Tuhý žíněný kartáč je vhodný k použití jako první kartáč po seškrabání pro téměř všechny parafíny (snad jen s výjimkou velmi měkkých parafínů, které mají tendenci rozmazávat).

Štětiny kartáče jsou agresivní a účinné při odstraňování vosku. Při kartáčování používáme pohyb jako při "drhnutí", čímž rychle vykartáčujeme i ty nejtvrdší parafíny. Tento kartáč je také vynikající pro "na-kartáčování" fluorovaných prášků nebo také jako první kartáč po zažehlení fluorových prášků (pokud neradi seškrabáváte škrabkou zažehlený prášek).

  • Použití: První kartáč po seškrabání parafínu nebo první kartáč po zažehlení fluorových prášků
  • Průměr štětiny: 0,05-0,14 mm
  • Délka štětiny: 8mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáče hranaté, Kartáče s koňskou žíní
Materiál štětiny: Koňská žíně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Red Creek je švédská společnost, která je světovou jedničkou a inovátorem v oblasti vývoje servisních nástrojů pro mazání a údržbu lyžařských skluznic.

Rotační kartáče a ruční kartáče značky Red Creek patří mezi špičkové nástroje, které jsou používají národními lyžařské, biatlonové a snowboardové týmy.

Kromě kartáčů vyvíjí a vyrábí špičkové strukturovací nástroje a posledních letech se věnuje také vývoji vosků.