Z provozních důvodů objednávky přijaté od úterý 16.7.2024, 18:00 do pátku 19.7.2024 odesíláme v pondělí 22.7.2024

RED CREEK 054 Steel coarse, Racing Silver, oválný kartáč

Kód: RC_054
2 220 Kč
Dodáme do 2-3 týdnů
Můžeme doručit do:
8.8.2024
Možnosti doručení
Oválný hrubý ocelový kartáč s modrým nylonovým okrajem. Oválný, hrubý ocelový kartáč je perfektní pro odstranění zbytků parafínu z povrchu skluznice po použití škrabky. Zároveň se nemusíte bát, že by jste si kartáčem poškrábali skluznici. Red Crrek původně vyvinul tento kartáč na servis sjezdových lyží, ale časem si běžkaři tento kartáč oblíbili a využívají jej "namísto škrábání".

Detailní informace

Detailní popis produktu

RED CREEK 054 Steel coarse, Racing Silver, oválný kartáč

Oválný hrubý ocelový kartáč s modrým nylonovým okrajem. Oválný, hrubý ocelový kartáč je perfektní pro odstranění zbytků parafínu z povrchu skluznice po použití škrabky. Zároveň se nemusíte bát, že by jste si kartáčem poškrábali skluznici. Red Crrek původně vyvinul tento kartáč na servis sjezdových lyží, ale časem si běžkaři tento kartáč oblíbili a využívají jej "namísto škrábání".

Vlastnosti:

  • Použití: První kartáč po seškrabání
  • Průměr štětiny: 0,2 mm
  • Délka štětiny: 25mm
  • Rozměr: 90x205mm

Naše zkušenosti: kartáčem rychle a dokonale vykartáčuje parafín z povrchu skluznice. Kartáč využíváme zejména, když není čas na důkladné seškrábání parafínu z povrchu skluznice škrabkou a na skluznici stále zůstává místy viditelný parafín tj. při závodech a popř. servisu většího množství lyží.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáče ovalné, Ocelové kartáče
Materiál štětiny: Ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Red Creek je švédská společnost, která je světovou jedničkou a inovátorem v oblasti vývoje servisních nástrojů pro mazání a údržbu lyžařských skluznic.

Rotační kartáče a ruční kartáče značky Red Creek patří mezi špičkové nástroje, které jsou používají národními lyžařské, biatlonové a snowboardové týmy.

Kromě kartáčů vyvíjí a vyrábí špičkové strukturovací nástroje a posledních letech se věnuje také vývoji vosků.