EXEL NORDIC PRO Curve / Evo Fusion, hole pro nordic walking

EXEL NORDIC PRO Curve / Evo Fusion, 2015/16
EXEL NORDIC PRO Curve / Evo Fusion, 2015/16
Výrobce Exel
Kód:  EX_NWC15006
Skladem:   1
Zahnuté, lehké a pevné hole pro nordic walking vyrobné ze 100% karnonu, které jsou osazené rukavičkovým poutkem a praktickám zakončením All Terain Tip. Hole mají výrazný a zajímavý desing, příjemně tlumí nárazy. Díky 100% podílu karbonu a praktickému hrotu pro všechny tipy terénu nabízí tato hůl optimální přilnavost a nejlepší chování na jakémkoli povrchu.
2103 Kč
Doprava zdarma

EXEL NORDIC PRO Curve / Evo Fusion, hole pro nordic walking

Zahnuté, lehké a pevné hole pro nordic walking vyrobné ze 100% karbonu, které jsou osazené rukavičkovým poutkem a praktickým zakončením ve spodní části hole Exel All Terain Tip. Hole mají výrazný a zajímavý desing, příjemně tlumí nárazy. Díky 100% podílu karbonu a praktickému hrotu pro všechny tipy terénu nabízí tato hůl optimální přilnavost a nejlepší chování na jakémkoli povrchu.

Díky technologii Exel Curve pozvednete Nordic Walking na novou úroveň s ještě vyšší účinností než s tradičními rovnými holemi. 

Hole je osazena speciálním otočnou botičkou / kopýtkem Exel All Terain Tip, která připevněné k bodci na holi. Botička se neztratí a vám zůstanou kapsy volné. Bodec je možné s hole rychle vycvaknout a vyměnit díky přechodce Exel Walker Ferrule 

  • Madlo: Evo
  • Poutko: Fusion ( rukavičkové)
  • Bodec: All terrain tip (vyckavávací hrot s kombinovanou botičkou)
  • Materiál: 100% karbon
  • Délka: 100 - 140 / 5
  • Barva: oranžová/ modrá

 

Zahnuté hole "Curve"

Zahnuté hole "Curve" byly poprvé představeny veřejnosti v roce 2013 na mezinárodním sportovní veletrhu ISPO Mnichov. Tato pantovaná technologie umožňuje téměř o 20% efektivnější využití síly s každým odpichem oproti tradičním, rovným holím.

 

 

 

Video návod - použití hrotu "All terrain tip"

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.