FISCHER IFP Mounting Plate, deska k vázání

Kód: FI90117
Neohodnoceno
Značka: Fischer
290 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Deska IFP (Integrated Fixation Plate) k dodatečné montáži na běžky, které je jedinou možností k uchycení vázání Turnamic. Vázání nasadíme na desku zcela intuitivně. Pět otvorů této destičky má stejné rozestupy jako vázání Salomon. Vázání lze posouvat po desce vřed i vzad v celkem sedmi pozicích. Cena za pár (2 kusy)

Detailní informace

Detailní popis produktu

FISCHER  IFP Mounting Plate, deska k vázání Turnamic

Deska IFP (Integrated Fixation Plate) k dodatčné montáži na běžky, které je jedinou možností k uchycení vázání Turnamic. Vázání nasadíme na desku zcela intuitivně. Pět otvorů této destičky má stejné rozestupy jako vázání Salomon. Vázání lze posouvat po desce vřed i vzad v celkem sedmi pozicích. 

Vázání IFP / Tournamic je product firmy Fischer a Rossignol. Vázání vzniklo na základě současných standardů a je plně kompatibilní se současným NNN systémem

 

Cena za pár (2 kusy). Dodávka včetně 10ks šroubů.

 

Doporučujeme pro tento účel:

  • máte lyže s převrtanými otvory pro SNS vázání (např. Salomon, Atomic, SkiTrab)
  • chcete přejít z vázání SNS na NNN bez nutnosti vrtání dalších děr do lyží

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Běžky a kolečkové lyže Fischer

Kolekce Fischer obsahuje pro každou úroveň sportovce vše od skate běžek až po běžky na klasiku. A my vám rádi poskytneme několik tipů pro výběr správné běžky.

Skate nebo klasika?

Začínající běžkaři obvykle začínají na běžkách na klasiku kvůli relativně snadnějším pohybům. Fischer Twin Skin Pro je příklad běžky optimální pro začátečníky, aby se naučili dobrou techniku. Sprint Crown je určena pro mladé běžkaře, kteří právě začínají a chtějí si vytvořit dobré běžkařské návyky.

Pokud vás bruslení zaujme, Fischer Aerolite Skate 60 je pro běžkaře začátečníky. Pro o něco více pokročilé bruslaře je RCR Skate dobrým doporučením. Pro zkušené nebo dokonce závodní běžkaře je Carbonlite Skate Plus na světové úrovni.

V posledních letech jsou důležitým prvkem pro letní přípravu kolečkové lyže.