ERCOLINA Set lyžin pro výškovou regulaci Upper Body Power

Kód: ERC01-REG
1 159 Kč
Dodáme do 5-9 dnů
Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Set výškově nastavitelných lyžin pro stroj ERCOLINA Upper Body Power.Nastavení výšky můžete změnit výškové umístěníí stroje. Skvěle se hodí i pro trénink různě vysokých lidí, kteří potřebují různé výškové nastavení (například v rodině nebo v lyžařském klubu).

Detailní informace

Detailní popis produktu

ERCOLINA Upper Body Power, běžkařský trenažér, set

Set výškově nastavitelných lyžin pro stroj ERCOLINA Upper Body Power.

Nastavení výšky můžete změnit výškové umístěníí stroje. Skvěle se hodí i pro trénink různě vysokých lidí, kteří potřebují různé výškové nastavení (například v rodině nebo v lyžařském klubu).

 

Balení obsahuje:

  • 2 ks ocelových lyžin, délka 50 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost rcolina Upper Body Power založil Mirco Collavo v roce 1996. Potřeba a touha trénovat na běžky, zároveň plnit pracovní závazky a často nepříznivé povětrnostní podmínky ho přivedly k vynalezení své první Ercoliny.

S léty odhodlání a vášně, změn a vylepšení se Ercolina stala nenahraditelným nástrojem pro cvičení běžců na lyžích a biatlonistů.

Ercolina dnes patří mezi nejlepší nástroje pro suchou přípravu, vhodný pro začátečníky, ale i pro ty, kteří chtějí maximální výkony ve svalové síle a/nebo zlepšení aerobní kapacity. Dokonalá imitace pocitu při tlačení na obloze a nabídka zvýšení výkonu jsou stále nenapodobitelné.