DRLIK SKATE RS 100 MEDIUM, náhradní kolečko

Kód: DR_03.07-M
Neohodnoceno
Značka: Drlík
540 Kč
Skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Náhradní gumové kolečko DRLIK střední rychlosti (č. 2) o rozměrech 100 mm (průměr) x 24 (šířka) a tvrdosti 78 SHA, které lze použít nejen na kolečkové lyže značky Drlik, ale i pro celou řadu jiných značek. Nahradní kolečko SKATE RS 100 MEDIUM svou rychlostí odpovídá průměrným sněhovým podmínkám a patří tak obecně spíše k pomalejším kolečkům. Lze tedy použít např. ke zpomalení kolečkových lyží Drlik Skate Composite. Jedná se o nejprodávanější rychlost těchto koleček. Kolečka RS 100 - MEDIUM vynikají dlouhou životností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DRLIK SKATE RS 100 MEDIUM, náhradní kolečko

Náhradní gumové kolečko DRLIK střední rychlosti (č. 2) o rozměrech 100 mm (průměr) x 24 (šířka) a tvrdosti 78 SHA, které lze použít nejen na kolečkové lyže značky Drlik, ale i pro celou řadu jiných značek. Nahradní kolečko SKATE RS 100 MEDIUM svou rychlostí odpovídá průměrným sněhovým podmínkám a patří tak obecně spíše k pomalejším kolečkům. Lze tedy  použít např. ke zpomalení kolečkových lyží Drlik Skate Composite. Jedná se o nejprodávanější rychlost těchto kolečekKolečka RS 100 - MEDIUM vynikají dlouhou životností.

Výměnu koleček doporučujeme provádět vždy, jakmile se průměr kolečka zmenší přibližně na 90 mm. Při menším množství gumy totiž vzrůstá riziko prasknutí středu kolečka. 

 

  • Rozměr: 100x24 mm
  • Hmotnost: 169 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Původní česká značka Drlík která vyrábí kolečkové lyže, vznikla v 90. letech po privatizaci firmy JESAN Jeseník. Kolečkové lyže Drlík patří mezi cenově dostupné kolečkové lyže.